Ankara, öneri

anon

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2017
2.695
7.104
Merhabalar, Ankara’da önerebileceğiniz iyi bir jinekolog var mı? Fiyatının çok uçuk olmaması ve anormal tavırlar sergilemeyecek biri olması tercihimdir. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Mune Mune Hanım buraya açtım konuyu bekledim de bir süre ama hiçbir paylaşım olmadı. Bdv’ye taşıma şansımız var mı acaba? Benim için biraz önemli bir konu çünkü.

Ben temel hocayabgidiyorm gata da cok gule yuzlu bir hoca ozelinde de ayni davraniyormus gata da her zaman bulamassin seyit temel ceylan tup bebek uzmani ve kadin dogum uzmani netten bakabilirsn

Ben temel hocayabgidiyorm gata da cok gule yuzlu bir hoca ozelinde de ayni davraniyormus gata da her zaman bulamassin seyit temel ceylan tup bebek uzmani ve kadin dogum uzmani netten bakabilirsn
Devlet olursa benim için daha iyi öğrenciyim çünkü, bir bakacağım çok teşekkür ederim.

Birsuri hastabeyebgttm zekai tabir burak. Zubeyde hanim etimesgutta baska bir hastanr tek cok ilgilenen gata oldu

Gatada Seyit Temel Ceyhan, Özlem Evliyaoğlu. 182den randevu alıp gidebilirsiniz. Temel hoca tüp bebek doktoru, özel muayeneside varmış ama hastanedede gayet ilgili. Özlem hocada muhteşem bi doktor. Tavrıyla sizi rahatlatan, germeyen, gözünüzü korkutmayan, elinden geldiğince yardımcı olan uzman bi doktor.

Mhrs den alıyorum hep Gülhane diye geçtiğini bilmiyordum baktım baktım GATA diye bulamadım 😂😂 çok teşekkür ederim
Yeniyim Ankarada demişsiniz. Normal böyle şeyler :KK48: Özlem hocayada Temel hocayada randevu bulmak zordur. İleri tarihede bulsan al hemen randevunu.

X