Ankara memorial tüp bebek fiyatlarından bilgisi olan var mı

elispera_24

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2024
65
13
32
Ankara memorial aygül demirol tüp bebek fiyatlarından bilgisi olan var mı?
Muayene ,testler, onu, transfer ,dondurma, çözdürme ve ilaçlar ? Teşekkürler

Muayene 5050, paket ücreti 70 bin TL. Paket ucretinin içinde yumurta toplama, transfer ve bazı hormon testleri var. Sperm DNA testine 2500 civarında fiyat aldılar. Prp 5 bin tl. Embriyo dondurma ücreti ne kadar bilmiyorum. Bende yeni başladım.

Merhaba 23 eylülde ankadara sarp hoca ile tadaviye başladık 7 ekim de 3. Gün 2 embirio transfer edildi biri iyi kalite biri orta dendi. Ama testim negafif o kadar üzgünüm ki, ilaçları çok dikkatli kullandınim, dinlendim, iyi beslendim ama olmadı. Neden tutmamıştır hiç bil iyorum ama yaşayab varsa benzer bişey 2. Deneme için ne zaman harekete heçmeliyim aynı hoca mı olmalı ve ek bir takviye kullanan var mı eşim için de soruyorum. Acısını hala atamadım

Merhaba Sarp hoca acibadem sarp hoca ise kendisi iyi bi doktor olmakla birlikte tup bebekteki uzmanligi ve deneyimi sinirli diye biliyorum geride embriyonuz kalmadiysa degistirin bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…