Ankara kedime eş(eşkişehir)

kUtahya

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
2.740
318
39
selam kızlar pamugum için damat arıyoruz acilen kaydirigubbakcemile3 yardımcı olabilecek birileri varsa çok sevinirim buda kendisi oluyor

[/URL][/IMG]

övünmek gibi olmasın kızım çok hanımdır güzeldir beceriklidir yokmu bize damat adayı:1no2:senağlama

Ne güzel bir hanım kızmış bu maşallah

Tokanın aynısından bende de var ama Pamuk'la mukayese edilemez tabi,ona daha çok yakışmış(Kıskandım azıcık)

Eskişehir'de olsam gezer dolaşır bir damat bulurdum bu hanım kıza ama çok uzağız malesef:1no2:

Hayırlı bir kısmet çıkar inşallah tez zamanda,öpüyorum patilerinden süslü Pamuğua.s.

Kütahyam eski adıyla savaş cad. yeni adıyla öğretmenler caddesinde nuhun gemisi adında veteriner var kendileri hem benim kedimin hemde köpeğimin kayıtlı olup tedavi ve bakım gördükleri yer, burada başvurular oluyor internet üzerindende arama yapıp bulabilir mail yoluyla ulaşabilirsin hemen cevap vereceklerdir, kimbilir belkide listelerinde size uygun damat adayı vardır..

saolasın teyzesi inş. buluruz bi damat en kısa zamandaaa

canım benım saolasın dun tum veterinerleri prtshopları aradım hayat vet. van kedisi varmış bize ankaralı lazım:jeyyar: bitek serkan pet. bi müşterim sormuştu gelirse numaranızı ileteyim dedi bekliyorum bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…