Doğuma Hazırlık ANKARA keçiören eğitim ve araştırma hastanesi doğum yapan anneler nasıl

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Nisandiyar

Yâ Müferricü Ferric ☝
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2018
76
36
AnkaraKeçiören eğitim ve araştırma hastanesi kadın doğum nasıl arkadaşlar orda doğum yapmayı düşünüyorum doğum yapan ya da tanışığı giden var mı?Ben Ankaraya tasiniyorum 1 aya kadar gebelik haftam dan dolayı muayene etmeme durumları olur mu bilgi lütfen

Bende orda düşünüyorum ama hiç muayeneye gitmedim, bulunduğum yerdeki devlet hastanesinde kontrollerime gidiyorum ama gece doğum olursa burda yapamam doktor olmadığı için o yüzden alternatif olarak araştırıyorum burayı

Muayene etmeme durumu söz konusu olamaz, istediğiniz zaman gider muayene olursunuz.

o hastaneye iyi diyorlar ancak çok kalabalık diye bıraktım ben sevgi türeye gidiyordum gerçekten iyi bir doktor ama sıra beklemek o halde öldürüyor insanı

o hastaneye iyi diyorlar ancak çok kalabalık diye bıraktım ben sevgi türeye gidiyordum gerçekten iyi bir doktor ama sıra beklemek o halde öldürüyor insanı
Gece doğum olursa gitmeyi düşünüyorum ben insallah bakarlar muayene olmadım hiç orda. Gündüz olursa gerek kalmayacak ama işte etlik Zübeyde hanımdan her halükarda iyidir diye düşünüyorum

Gece doğum olursa gitmeyi düşünüyorum ben insallah bakarlar muayene olmadım hiç orda. Gündüz olursa gerek kalmayacak ama işte etlik Zübeyde hanımdan her halükarda iyidir diye düşünüyorum
Etlik zubeydeyi kimse tavsiye etmedi bende .Ben de keçiören eah gideyim diyorum.Yengem sezeryan oldu orda çok memnun kalmış.Bide komşuşunun kızı kirikkaleden doğum için gelmiş oraya oda memnun kalmış.İnşallah bakalım hayırlısi

İnşallah canim ya belli bi haftadan sonra kabul edilmiyor diye duydum ama benim mecbur tayinimiz çıktı yakın ve olumlu yorumlar yüzünden giderim diyorum.Daha tasinamadim ama bekletiyorlar

Evet aynısı banada çok söylendi ve ben bunu araştırdım devlet hastaneleri sizi kabul etmek zorunda eğer soeun çıkarırsalar bimere sağlık bakanlığına fln şikayet edin ama öyle bişey olcağını pek zannetmiyorum. Ben 22 haftalıkken ilk kez zekai tahire gittim kimsede niye geldin demedi.

Tamam canım teşekkür ederim

Komşunun kızı hiç muayene olmadı yani, benimde merak ettiğim o, acil doğum dışında gitmeyi düşünmüyorum çünkü gündüz doğurmazsam mecbur gideceğim

Egitim arastirma cok kalabalik zubeyde hanimda ayni sekilde sami ulusa gidiyordum ben cok memnundum dogumu ozel dusunuyorum

3 eylül de ilk muayene için gittim Sevgi hanıma randevu bulabildim onla takibe başladık.Kan verme nst ve radyoloji çalışanları iyiydi davranış olarak memnun kaldım. Yalniz sonuçlari göstermek için çarşambaya kaldım.Tek sıkıntı doktorun odasinda ultrason bakmamasi iki kat aşağı indiriyo ondan da sıra alıyorsun 6 da girdim ultrasona sonuç hemen alınıyor zaten.

Merhaba ben bisey sorucam bende kırıkkaleye yakın oturuyorum kontrollere zekai tahire gidiyorum muayene eden doktorumdan memnunum 20 haftalık hamileyim.
İlk doğumu orda yaptım ama kabustu başka hastanede bulamadım. Kontrollere zekai tahire gidip Doğum için keçiören eğitim araştırma hastanesine gitsem kabul ederler mi? Çok övüyolar o hastaneyi

Benim odamda ki bi bayan hiç kontrole gelmeden orda doğum yapti.Tavsiye ederim ben hastaneden memnun kaldım.Ama refakatçi almıyorlar normal doğumda

Benim odamda ki bi bayan hiç kontrole gelmeden orda doğum yapti.Tavsiye ederim ben hastaneden memnun kaldım.Ama refakatçi almıyorlar normal doğumda
Tamam çok teşekkür ederim aslında insallah normal olursa refakatci kalmasada olur benim için, Siz memnun kaldınız mı acaba doğum yapip, ebeler vs davranislari nasildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…