ankara haccetepe de doğum yapan varmı ?

arzuer06

BENİM KÜÇÜK SEVGİLİM EFE
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2009
353
0
Arkadaşlar haccetepe de doğum yapan varmı . Hangi doktora gidiyorsunuz ne kadar ödediniz . Bildiklerinizi paylaşalım lütfen...

Arkadaşlar haccetepe de doğum yapan varmı . Hangi doktora gidiyorsunuz ne kadar ödediniz . Bildiklerinizi paylaşalım lütfen...

guzel bi baslık. ben hacettepeyi seviyorum ama doktorum akayda yapıomus :çok üzgünüm:
hacettepede bi doktoramı gitsem diede dusunmuo deilim aslında

guzel bi baslık. ben hacettepeyi seviyorum ama doktorum akayda yapıomus :çok üzgünüm:
hacettepede bi doktoramı gitsem diede dusunmuo deilim aslında

Ben özel hasatanede doğum yapamayı kesinlikle düşünmüyorum.Her gün bişey duyuyorum tabi sürekli giitiğin bir doktorun varsa sorun yok. Ama yinede pek güvenilir bulmuyorum duğumda oluşabilecek her türlü komplikasyonu göz ardı etmemek gerek bence...Çünkü bazen doktorun çok iyi olması yetmiyor.Doğum yaptığın hastanenin yenidoğan ünitesi de çok önemli.

hacettepe'de özgür deren muayene ücreti 170 tl ayrıca normal doğum için 1780 tl alıyor ssk'lı olsan bile farketmiyor.Bu ücreti kendisi hastanede bulunuyorsa almıyor ama değilse yani gecenin bi yarısı çağırdığında 1780 tl ödüyosun.Bu durumda gündüz doğum yapanlar şanslı yanii :)))))))))))

X