ANKARA GATA KADIN DOĞUM UZMANI

Merhaba kızlar. Tüp bebek tedavisi görüyorum. Gelecek ay transfer gerçekleşecek inşallah Ankara'da oturuyorum. Gata(Gülhane hastanesi)da gebelik sürecimde gidebileceğim iyi Bi doktor öneriniz var mı.?
Neden zübeyde hanıma gitmiyosunuz

Bende oraya gidiyorum farklı doktorlar bakıyor ama çok memnunum

Merhaba kızlar. Tüp bebek tedavisi görüyorum. Gelecek ay transfer gerçekleşecek inşallah Ankara'da oturuyorum. Gata(Gülhane hastanesi)da gebelik sürecimde gidebileceğim iyi Bi doktor öneriniz var mı.?
merhaba bizde de sebepsiz infertilite var bende gatada tedavi sürecini başlatmayı düşünüyorum memnun musunuz acaba hangi doktorla sürecinizi ilerlettiniz bilgilendirirseniz çok sevinirim hiç bir bilgi bulamıyorum malesef

Merhaba ne yaptiniz acaba, Etlik zübeyde hanım hastanesine gidiyordum. İnfertilite bölümünü taşıdılar. Dün rahim filmi çektirecektim iptal ettiler. Asistanlar isi bırakmış. Taşındığı söylenen hastaneye gittim boyle bi bölüm daha açılmamış. 1 2 ayi bulurmus acilmasi da . Bende hastanemi degistirmeye karar verdim.

Merhaba ne yaptiniz acaba , bende Etlik zübeyde hanım hastanesine gidiyordum. İnfertilite bölümünü taşıdılar. Dün rahim filmi çektirecektim iptal ettiler. Asistanlar isi bırakmış. Taşındığı söylenen hastaneye gittim boyle bi bölüm daha açılmamış. 1 2 ayi bulurmus acilmasi da . Bende hastanemi degistirmeye karar verdim.

Bu zamana kadar gittiğim en rezil hastane. Asla tavsiye etmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…