ANKARA-ETİMESGUT-MERKEZde 98 m2 3+1 daire ACİLSATILIK 65 MİLYAR

nesliasel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2008
16
0
51
ankara etimesgut merkezde belediyeye 200m.mesafede bankalar caddesinde..ilkokulun yanı..

3+1 dogal gazlı mutfak yapılı98 m2 daire .. dogalgazlı sohben ve beko aspratör de var ayrıca 75m2 sı laminant parke kaplı....

yüksek giriş...fiyat 65 milyar

Eklentiler

• $1.JPG
    33,5 KB · Görüntüleme: 82
  • $2.JPG
    27,1 KB · Görüntüleme: 77
  • $3.JPG
    14,5 KB · Görüntüleme: 71
  • $4.JPG
    27,9 KB · Görüntüleme: 79
  • $6.JPG
    14,6 KB · Görüntüleme: 109
cok alakasiz olacak belki ama sormak istiyorum.
bizim kiracı olarak oralara tasınma ihtimalimiz varda? bazı forumlarda cok kotu yorumlar okudum.moralim baya bozuldu.
acaba etimesgut nasil bir yer

Vallahi ben tam olarak bilemiyorum ..bu daire bi arkadaşımın evi acil satması lazım ..bende yardımcı olmak amacıyla burada bilgi verdim..izmiri sorsan bilirim ama ankara için bişey diyemicem ..ama şunu söyleyim benim dayımın oğlu özellikle ordan ev aldı ..mutlaka heryerin iyi ve kötü yerleri vardır ..bence araştırın artık sana ne dediler bilemiyorum ama yardımcı olmaya çalışırım ..çevrem geniş ben ankarayı tam bilmesemde öğrenirim . Sen ne duydun o semtle ilgili ?

esimin patronlari ev ariyolarmis.hani biz kendimiz secip gorupte yerlesmeyecegiz.onlarin begendigi olacak nasipse bakalim.

egitim seviyesi sifir olan bir semt,tornacilarin serserilerin kopuklarin mekani, okuma seviyesi neredeyse hic yok geceleri sokaklarinda yurumek cesaret ister,köydeen beter,az gelismis gida icin alisveris yapılacak yerinden baska aktiviteli biyeri olmayan sosyal yasantisi sifir bir yerleşke diye yorumlar okudum. ve yıkıldım resmen aman Allahim boyle biyeremi gidecegiz oldum.bilene bari sorayım dedim.enazından kendimi hazırlayayim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…