Ankara doktor önerisi

Cadikazanii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2020
42
7
27
Merhabalar sürecim az çok eski konularımda mevcut. Izmirden ankaraya taşınma sürecimiz var düzenim tamamen değiştiği gibi doktorum da değişiyor ne yazık ki. Pcos başarısız bir aşılama ve 3 seneyi geçkin evlat hasreti ankarada konusunda tecrübeli ilgili bir kadın doğum uzmanı tavsiyesi alabilir miyim. Etimesgut eryaman da ikamet edicem bu konum göz önünde bulundurulursa çok memnun olurum.

Ben de riskli gebelik takibi için istiyorum doktor önerisi. Ama bir arkadaşım tüp bebek yaptırıp memnun olan birinden bahsetmişti. Ankara Cebeci Hastanesinde Murat Sönmezler varmış. Ben gitmedim. Gidince de yazarım sana canım. Umarım içine sinen başarılı bir doktor bulursun.

Ben de riskli gebelik takibi için istiyorum doktor önerisi. Ama bir arkadaşım tüp bebek yaptırıp memnun olan birinden bahsetmişti. Ankara Cebeci Hastanesinde Murat Sönmezler varmış. Ben gitmedim. Gidince de yazarım sana canım. Umarım içine sinen başarılı bir doktor bulursun.
Çok teşekkür ederim sizde saglicakla kucağınıza alın inşallah evladınızı🤲

Mehmet erdem, novaart tüp bebek merkezi. Gazi üniversitesinde aynı zamanda. Yeri cukurambarda ama cok iyi bi doktor. Bende etimesguttan ona gittim zamanında.

X