Ankara da kesinlikle uzak durulması gereken bir kreş

SERraKAYra

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2016
178
205
Şu an 22 aylık olan bebeğim Öveçler AKD Kids Şubesi'ne gidiyordu. Kreş baştan aşağı yalanlarla dolu. 5 ayda tam 5 öğretmen değişti. Öğretmen değişikliğini her seferinde tesadüfen öğrendim. Öğretmeninin gerçekte kim olduğunu bile hiçbir zaman öğrenemedim, çünkü herkese farklı bilgi veriyorlardı. Bana farklı, diğer velilere farklı bilgi veriyorlardı. Bu sebepten kreşten ayrılmaya karar verdik, fakat son gün yaşadığımız olay bunların yanında hiçbir şey değildi. Çocuğumu almaya gittiğimde iki kolununda tırnak yaraları içinde olduğunu gördüm. Kollarına kan oturmuştu. Gördüğüm an ağlamaktan kendimi alamadım, o kadar kötü durumdaydı. Bana açıklama yapması gereken Pınar isimli kendini öğretmen zanneden şahsiyet " her kreşte olur böyle şeyler, bunun olmayacağı bir yer varsa söyleyin ben de çocuğum olduğunda oraya gönderirim" gibi saygısız ve akla ve vicdana sığmayacak şekilde konuşmaya başladı. Kamera kayıtlarını izlediğimizde şunu gördük; bu arkadaş çocukları uyutmuş odadan çıkmış, çocukları kendi haline bırakmış. Adının D** olduğunu öğrendiğimiz çocuk uyanmış ve kızımın kollarına zarar vermiş. Yaklaşık yarım saat boyunca her iki dakikada bir çocuğumun yanına gidip kolunu tırnaklamış. Bebeğimse ondan o kadar korkmuş ki, korkusundan yerinden dahi kalkamamış. Tabi ki bu yarım saat boyunca Pınar ortada yok! O arada psikolojik sorunları olduğunu düşündüğüm D** isimli çocuk çok daha kötü şeyler yapabilirdi; çocukların üstünde zıplamak, yastığı yüzüne kapamak gibi...

Ankarada yaşayan ve kreş arayan herkesin bilmesi gerektiğini düşünüyorum..

inanamıyorum yaa. skandal resmen. kızımı krese verecegım cok korkuyorum cok . batıkentte yer arıyorum ben de:KK34:

X