Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Ankara da güzel mobilya yaptıracağım yer arıyorum.

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

lilitt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2013
94
5
Kızlarr mobilya yaptırmayı düşünüyorum ankarada istediğim modeli uguna yapacak bir yer var mı? doğtaşta beğendim ama çok pahalı geldi bana yardım istiyorummm.

Evet bende koltuk takimi yaptirmak icin yer ariyorum ankaradayim

Sitelere gidicez ama orda nerde yaptırabiliriz fiyat uçuk olsun istemiyoruz oturma odasına köşe yaptırtıcam kısmetse güzel kaliteli birşeyde olsun istiyorum modele karar vermedik ama nereye yaptırcaz varmı öneriniz ????

Sitelere gidicez ama orda nerde yaptırabiliriz fiyat uçuk olsun istemiyoruz oturma odasına köşe yaptırtıcam kısmetse güzel kaliteli birşeyde olsun istiyorum modele karar vermedik ama nereye yaptırcaz varmı öneriniz ????
Ankaralıyım mayısta düğünüm var bende makul fiyatta almak zorundayım malesef :KK43: Siteler pahalıdır , yaptırmak yerine kaliteli biryerden alabilirsinde ne kadar güzel modeller var.

Ankaralıyım mayısta düğünüm var bende makul fiyatta almak zorundayım malesef :KK43: Siteler pahalıdır , yaptırmak yerine kaliteli biryerden alabilirsinde ne kadar güzel modeller var.

istediğin yat. odası yem.odası kol.takımlarından 3 tane seçiyorsunuz 6700 tl geliyor üretici firma oldukları için bir sürü model yapıorlar ....
ilk mesajım link veriliyomu onuda bilmiyorum :KK1:

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Uzun zaman olmuş ancak, bu tarihlerde de hala mobilya arayan evini şık ve farklı döeşemek isteyenler olabilir diye yazmak istedim.

Ben bu konuda oldukça araştırma yaptım evimi yeniden dekore ediyorum hatta bununla ilgili dekorasyon önerileri de veriyorum

Fabbrica Mobilya diye bir yer arkadaşım oranın mimarı Fulya Hanım,

şimdi online mağazada açıyorlar, Tüm Türkiye'ye ücretsiz gönderim ve montaj varmış. Ben Ankarada olduğum için mağazaya gittim. Çankaya da. Çok şık bir yer ve tasarım ürünler var. Tavsiye ederim
Burda da ürünler paylaşılıyor

Son düzenleyen: Moderatör:
X