Ankara da diyetisyen

Hanimlar hepinize merhabalar, ben 39 yasinda bir ogretmen olarak hepiniz gibi hepimiz gibi defalarca diyet yaptim.Insulin direnci tiroit vb hersey varken Diyetisyen Şarlatan taniyana kadar hersey cok kotuydu.Simdilerde Tunalida ofisi var ve Ankaranin tek erkek diyetisyeni.Kendisi bana bir soz verdi ve yerine getirdi bende ona soz vermedim ama onu herkese duyurmayi bir borc bildim.98 kilo idim simdi 70 kiloyum son 2 ayim diyetimde ama inanin ayrilmak istemiyorum.kendisi whatsappta ve surekli attigi mesajlarla bizi sorguluyor.44 bedenlerden 38lere dustum son hedef 36 beden.sizi en iyi ben ararim.muhabbeti iyi karizmatik sevecen ve en onemlisi kadin aklini okumayi basaran bir diyetisyen ariyorsaniz onerimdir.ayrica guzel bir baska ozelligi daha var ilk aramada direk onunla gorusuyorsunuz araya asistan yada sekreter koymuyor.numarasi....ben basardim umarim sizde basarirsiniz.bana sorular sorabilirsiniz sizi motive etmek icin elimden geleni yaparim :)))bu arada 2 soru var sizin soracaginiz ilki illa ankarada olmaniza gerek yok heryerden danisani var digeri ise fiyati aylik 200 lira saygilar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Canim ben ankarada ilknur aydogana gitmistm 65 den 58 e dusmustum 3 ayda. Su an da 54 55 kiloyum ben de diyetisyen arayisindayim senin onerin varsa dinlerim :)

Profil sayfaniza bakildiginda reklam yaptiginiz anlasiliyor. Hatta bence siz ibo siniz. Karizmatik vs demenizden belli kusura bakmayin ama kimse diyetisyeniniz karizmatik olmasini onemsemez. Insanlarin derdi saglikla kilo kaybetmek

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar tekrardan sonradan okudugumda bende abarttıgımın farkına vardım diyetisyenim buraları bilmiyordur bile sanmam vakti olup da buraya girecegini o konuda kendisine laf atmanızı istemem.ama abarttıgımı kabul ediyorum.sadece ben yaşadıgım psikolojiyi anlatmak istedim ve size de yardımcı olabilirim diye düşündüm diyetisyenimi çok sevmiş olmalıyım ki gereksiz cümlelerle övdüm.kusura bakmayın amacım bu degildi tüm hanımlara kolaylar gelsin :)

ismi sildim şarlatan yazdım ki etik olarak suç işlemeyelim

Profil sayfaniza bakildiginda reklam yaptiginiz anlasiliyor. Hatta bence siz ibo. Karizmatik vs demenizden belli kusura bakmayin ama kimse diyetisyeniniz karizmatik olmasini onemsemez. Insanlarin derdi saglikla kilo kaybetmek

şarlatan dedim ya o hatayla karizmatik yazmış...

bizde yedik !

Diyetisyen ücreti yerine diyet yemek şirketlerinden Diyetisyen + Diyet yemek hizmeti bir arada alabilirsiniz.
Ankara'da bunu veren firmalar mevcut ikisini birlikte almak hem daha uygun hem daha yüksek başarılı.
Önereceği bir firma var ama ismini vermeyeyim (reklam olmasın) ama google yorumlarına bakarsanız kendisini belli edecektir.

Kızlar ben Cebeci’de çalışıyorum hastanede. O yüzden vakit kaybetmek istemiyorum yolda falan daha merkezi dağa ulaşımı kolay diyetisyen önerisi olan yok mu

Doktorunuzun ismi neydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…