Çocuk Hastalıkları Ankara çocuk doktoru tavsiyesi lutfen

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

limoncicegi00

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Mart 2014
3.623
1.781
+ arkadaslar bilgisi olanlar.mutlak yazsin lutfen simdi bir doktora gidiyorum ama ek gidaya meyve suyu ile baslamasindan hoslanmadim kendiside inat ediyor bana bir doktor tavsiyesi verir misiniz devlet hastanesi istemiyorum Ankara memorial devlet hastanesi yakin uzaktan gidiyoruz cunku..
Ama farketmez onerilerini bekliyotum alerji şüphemz reflumuz var ..

+ arkadaslar bilgisi olanlar.mutlak yazsin lutfen simdi bir doktora gidiyorum ama ek gidaya meyve suyu ile baslamasindan hoslanmadim kendiside inat ediyor bana bir doktor tavsiyesi verir misiniz devlet hastanesi istemiyorum Ankara memorial devlet hastanesi yakin uzaktan gidiyoruz cunku..
Ama farketmez onerilerini bekliyotum alerji şüphemz reflumuz var ..
Benim gittiğim bi doktor var, cok da iyi bir doktor. Ek gıdadan, davranış bicimine kadar yönlendiriyor. Muayene ücreti biraz pahalı ama isterseniz özelden gönderebilirim adını.

Olur gonderebilirseniz sevinirim ben gittigim doktorda cok ucuz bir doktor değil aslinda buradada yazabilirsiniz ama siz bilirsiniz tabi geçmişte bu konu arama yaptigimda çok net bulamadim bekliyorum :) orantisizempatik orantisizempatik

çocuk doktoru özel ortadoğu hastanesi süreyya kaleci.çok ilgili ve detay anlatan bir doktor. yenimahallede. sgk ek muayene ücreti 44 tl gibi bir rakamdı.bayındır hastanesi sinan tıraş. ama bayındırın biliğim kadarı ile sgk anlaşması yoktu.

O doktora bakicam ama artik umudum kalmdi gercekten anlatilan doktorlara kendi gittiklerime bakiyorum yok yani:kızgın:

Peki bakicam mutlaka benim gittigim doktor hasan cem razi idi.. muayene ücreti ne kadar acaba.. orantisizempatik orantisizempatik
Hacettepe de Prof Tolga bey var muayene ücreti 90 tl biz memnun kaldık bu arada kızım 42 günlük. Ancak işe başlayınca mecbur özele götürmek zorunda kalacağım.koruda Hulusi hoca varmış arkadaşım yıllardır gidiyor çok memnunlar nisanda denemek amaçlı gideceğim.sgk ile anlaşması varmış gidince yazarım gözlemlerimi

X