ankara cebeci-dikimevi taraflarında kaşlarımı oymadan güzellce alacak kuaför bilen!

blueinfinity

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2013
25
3
Arkadaşlar ben Cebeci Ankarada oturuyorum. Bu güne kadar o kuaför senin bu kuaför benim dolandım da dolandım. İlk alışta müşteri kazanıcam diye herkes güzel alıyo. Sonra mahvediyorlar. işin kötüsü kaşladım artık dökülmeye küsmeye başları. ümitköyde aldırmıştım bir ara. çok güzel alıyor ama bana çok uzak her zaman gidemiyorum. cebeci taraflarında mükemmel kaş alıyor diyip tavsiye edebileceği bir yer olan biri var mı? Son çarem burası çok madurum oooy oy

Sana yardımcı olamadığım için üzgünüm .ama başlığın çok guzel yazmadan edemedım
ilk kaşımı aldırdığımda 18 yaşımdaydım kuaföre '' ben öğrenciyim çok fazla ınceltmeyın '' dedim diye mi bilmem kaşlarımı Adıle Naşıt gibi yapmıştı ilk ve son oldu o gun bugun kendım alıyorum kaşlarımı

ah bi becerebilsem ben de kendim alıcam ama henüz bir kere bile cımbız değdirebilmiş değilim. çok korkuyorum :/

çok çok geç oldu ama yinede söleyeyim ank.hastanesinin önünden meydana doğru yürüyorsun tam sol köşede ikinci katta popüler kuaför var dilek hanım diyede bir bayan ben yıllarca oraya gittim şu an gidemiyorum şehir dışındayım :)

Canım dikimevi metrosundan inince sol tarafa doğru giderken iş bankasına gelmeden, kuyumcunun yanında Twins kuaför vardı. Aysel çok iyi Kaş alır. Nursel in alışını pek sevmezdim. 4 yıl oldu Ankara dan ayrılalı ama yıllarca Aysel e gittim. Umarım yardımcı olabilmişimdir

Teşekkür ederiz twins kuaför farkı ; )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…