Ankara buluşma fotağrafları

[kıyamam ben size ama yeter artıkın kaldırdım resimleri

Son düzenleme:
Sizin o gülen yüzleriniz solmasın. Aman ne güzel toplanmışsınız Maşallah. dostluğunuz, buluşmalarınız daim olsun

masallah hepinize ne güzel keske bende ankarada olsaydim bende gelirdimsenağlamasenağlamasenağlama

çok hoş görünüyosubuz maşallah..allah dostluğunuzu bozmasın bir ömür boyu sürdürsün....

Yine çok pozitif kareler sanatım çok masum çıkmışın ne düşünüyordun foto çekinirken hepiniz harikasınız

evet eylül gelemedi ama yine imdadımıza yetişti resimleri size ulaştırdı ben acemi foto olarak bu kadar çekebildim güzel bir buluşma oldu dertleştik fıkralar anlattık cilt bakımı ile ilgili gülserden bilgiler aldık sizede vereyim kahvenin telvesini yüzünüze sürüp bekleyin kuruyunca ovalayarak yıkayın tabii fallar bakıldıktan sonra birdahaki buluşmaya inşallah daha kalabalık oluruz hepinize selam ve sevgilerimi yolluyorum esmer güzeli tlfla katıldı sağolsun onuda öpüyorum

Fotolardan geçirdiğimiz günün güzelliği ortada.Asansöre girdim bir baktım sanat,kucaklaştık,<gelen oldu mu geç kaldık >diyerek B kata çıktık bakındık kimseler yok,saat 13:45.Bir taraftan kapıya bakıyor bir taraftan hasret gideriyoruz.Birer Türk kahvesi içmeye başladık,bir baktıkgülser geldi,konuşmaya devam edip bakıyoruz gelen var mı?Bir müddet sonra girdap ve dilek52 geldi.Gülser'den cilt bakımı hk.yararlı bilgiler aldık.Canlarım ben size Başkent'te sauna ve havuz olduğunu söylemeyi unuttum,kuaförde var,fiatlar ucuz...Ne dersiniz saunayaa.s kare masalardan yuvarlak masalara transfer olduk.harika bir görüntüydü,seyretmeye doyamadık bir türlü kalkamadık...Fıkralara ve son anda gelen cilt bakımı önerisine diyecek yoktu.Sevgili sanat,gülser,girdap ve dilek52 güzel bir gün geçirmemizde hepinizin katkısı olduğu için teşekkür ederim,gelmeyen arkadaşlarımızıda bir dahaki buluşmalarda aramızda görmek isteriz.
esmerim güzelim tatlı kardeşim telefonla buluşmamıza katıldığın için sağol.rosenim senin için kahvemden içtim ve Başkent'ten Başkent'e bakarken seni andım.Sevgilerimle iyi geceler:nazar::nazar::nazar:Şeniz:teytey::dance::sm_cool:hihoyyyta.s.

Son düzenleme:
yine buluşmaya katılamadım .bu aralar işlerim yoğun birazda sıkıntılı , kk ya bu gün bakabildimki

buluşma yapılmış bile .....sizler harikasınız güzel bir buluşma olmuş .inşallah diğer buluşmalara katılmak dileğiyle .
herkese sevgi ve selamlar

ya 3 fotom mu varmış zaten ilkinde ay tabağı gibi çıkmışım :KK43:((((((

sanatcım canım arkadaşım ay kısmı doğru´da tabak kısmına katılmıycam canıncım ay parçası gibisinŞeniz hepiniz çok hoşsunuz:asigim: ayrıca sıcak ve sempatiksiniz yeni ve daha çok katılımlı eğlenceler diliyorum a.s.

Memleketimin güzel hanımları :nazar: yine hepiniz çok güzel ve çok sıcak çıkmışsınız.
Dostluklarınız hep daim olsun.kaydirigubbakcemile5
Hepinize sevgiler.kaydirigubbakcemile3
D@ğçiceğim ve kalimera yoklar herhalde onları göremedim.a.s

X