Makyaj Ürünleri Ankara armada inglot

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

misss_girl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2010
2.112
728
kızlarrr yakın zamanda armadadaki inglot mağazasına giden var mı sanırım kapanıyormuş ben 3hafta sonra ankaraya gideceğim o zamana kadar kapanır mı
birde ürünler tükenmiş mi kızlar son olarakda jel eyeliner fırçaları ve kalem rujlarrından başka memnun kaldığınız ürünlerini yazarmısınz kızlar yardımınıza ihityacım var 3 üründe %50indirim var mış sanırım kaçırmak istemiyorum bu indirimi:KK16::KK16::KK16:

Ben inglot'un jel eyelinerini ve far bazını kullandım. Çok güzel ikiside. Far bazını tavsiye ederim..

Ben inglot'un jel eyelinerini ve far bazını kullandım. Çok güzel ikiside. Far bazını tavsiye ederim.. [/
eet canım jel eyelineri gerçekten çok güzelmiş bu son indirimlede çok uygun bir fiayata gelecek.. far bazı tek tondamı canım yoksa bir iki tonu var mı telden sipariş vermeyi düşünüyorumda eğer öyle bir fırsat varsa...

Ben inglot'un jel eyelinerini ve far bazını kullandım. Çok güzel ikiside. Far bazını tavsiye ederim.. [/
eet canım jel eyelineri gerçekten çok güzelmiş bu son indirimlede çok uygun bir fiayata gelecek.. far bazı tek tondamı canım yoksa bir iki tonu var mı telden sipariş vermeyi düşünüyorumda eğer öyle bir fırsat varsa...

Valla sanırım tek tonda değil canım bendeki 01 numara sarı alt tonlu.

bu kötü oldu işte:KK43: birde fırçalarını denedin mi canım..

Zaten far bazının pekte rengi önemli değil üstüne far uyguluyoruz sonucta:) Ama buğday tenliysen ve sarı alt tonluysan tam cuk diye oturuyor renk. Fırçalarını denemedim fakat blog yorumlarında baya meth ediliyor. Ben inglot'un takma kirpiklerinden almıştım birde onlarda çok kaliteli ve güzeldi hala kullanırım özel günlerde. :KK16:

Zaten far bazının pekte rengi önemli değil üstüne far uyguluyoruz sonucta:) Ama buğday tenliysen ve sarı alt tonluysan tam cuk diye oturuyor renk. Fırçalarını denemedim fakat blog yorumlarında baya meth ediliyor. Ben inglot'un takma kirpiklerinden almıştım birde onlarda çok kaliteli ve güzeldi hala kullanırım özel günlerde. :KK16:

aslında takma kirpiklere benimde zaafım var ama hiç denemek nasip olmadı bide cesaret edemiyorum takma işini yapamam kullanamam diyee... eet canım özellikler 4ss ve 27tg fırçasını merek ediyorm 27tg macin 187fırçasına muadil olarak gösteriliyormuş... buğday ve sarı alt tonluyum:)))) acaba yarın arasam mı karar veremedm bide far bazının fiatı ne kadr canımmm

X