Ankara Alışveriş Festivali 08 haziran-1 temmuz arası :D

luzysombra

denizkızı
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2012
26
0
bu festival bir başka arkadaşlar. ilgili avm lerde indirimler, kampanyalar, konserler eğlenceler vb var...
ankara nın en güzel ay ı bu olsa gerek. gidenler görenler sevenler sevmeyenler paylaşımlarınızı bekliyorum

dün izmir caddesindeydik biz evet çok canlı güzeldi aşırı kalabalıktı o ayrı ama indirim konusunda geçen hafta gitiğimle aynıydı hemen hemen... bazı yerlerde de yüzde 10 diyor dalga mı geçiyon dedim kendimce hani yüksek indirim? bir yerde de yüzde 50 yazmışlar kocaman yaklaşınca 'ye varan diyo
daha yeni başladık bakalım daha kentparka gitmedim hollanda ürünleri satılyor deniyor merak ettim... ayrıca lunapark kuruluyo cepa önüne bayılırımmmm yazın oralaraaa
ben beğendim eğlenme açısından daha bir canlandı ankara ışıklandırmalar çok güzel kızılay meydanındaki bir de açık otobüslere bayıldım
keşke diyorum biraz da geç kapansa mağazalar çalışanlar açısından kötü tabii ama 1 aycık sanki ne olurdu

katılıyorum canım indirim namına süper bişey yoktu olması gerektiği gibiydi peh biz de bişey sandık bu kadar şişirdiler canlandı sadece ankara belli süre o kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…