Anında değişim: Kirpiklerin rüzgar estirsin!

Huy Meselesi

🌜🌚🌛
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2012
61.512
62.458
Büyük gözler ve dramatik bakışlar, hepimizin rüyası. Daha anlamlı bakışlar elde etmenin en iyi yolu olan büyük gözler illüzyonu, daha uzun ve dolgun kirpiklerle mümkün! Sen de upuzun kirpiklerinle kelebek kanadı etkisi yaratmak ister miydin?

Birinci adım:
Bakışlarını kusursuzlaştırmak için, bir primeri göz kapaklarına eşit şekilde dağıtarak işe başla.

İkinci adım:
Üst kirpik diplerinin dış kısımlarına, incecik bir çizgi halinde siyah eyelinerı uygula. Siyah bir göz kalemini, alt kirpik diplerinin dış kısımlarına fazla dağılmayacak biçimde çek. Beyaz bir göz kalemini de alt kirpik diplerinin iç kısımlarına uygula.

İpucu: Ekstra canlı bakışlara sahip olmak için, gözlerine birer damla Visine damlatabilirsin.

Üçüncü adım:
Rüzgar estirebilecek kadar uzun kirpikler için, öncelikle kirpik kıvırıcını saç kurutma makinesiyle 10 saniye kadar ısıt. Daha sonra kirpiklerini köklerinden kavrayarak kıvır ve 15 saniye kadar beklet. False Lash Wings maskarayı sağa sola hafifçe oynatarak kirpiklerine uygula.

İpucu: Kirpiklerini daha da uzun ve yoğun göstermek istiyorsan, maskara öncesinde bir miktar saç jölesi kullanabilirsin.

kaynak: makyaj.com

Son düzenleyen: Moderatör:
X