anilarimiz canlansin mı kızlar?

ilk ani benden olsun benim bir kardeşim var aramızda bir yaş vardı ama çok iyi anlasirdik.her yere beraber giderdir.birgün annemler bir geceligini seyehate çıktılar tabi biz Kardesimle bunu duyunca çok sevindik:KK70:hemep plan yaptık film izliycez dondurma yiycez ballı süt yapicaz(çocukluk ışte:KK70:bu arada 13,14 yasindayiz)annemler gittiler işlerimizi bitirdik harcliklarimizla
dordurmalar çikolatalar süt aldık birde puding.birde tv actik çin filmi seviyoruz kaç sene oldu filmin adını hiç unutmam(hancerler evi)bütün tatlıları yedik üstüne kardeşim ballı süt yaptı ama nasıldı serbet gibi iyyy hala midem bulanir (benim tatlıya erjim var )yedik
içtik herşey güzel gidiyor derkn midemizi bozduk tüm gün berbat oldu biz afedersiniz kusuyoruz ama hala guluyoruz:KK70:bir daha ballı süt icmedim.

biz Kardesimle çok yaramazlık yapardık(kardeşim xesur ben korkakdim o kandirirdi beni cesaret verirdi:KK70:)birgün biber tarlasinin içinden geciyorduk
kardeşim biberi bana attı biber aciymis zehir gibi:eek:o bana ben ona biber sürdük yüzümüz ellerimiz yanıyor kıpkırmızı olduk eve koştuk yaniyozzzx:KK70:annem ne oldu diye sorar bizde gülmekten konusamiyoruz ne gündü be tüm gün yandik

Yeğenimle teyzemin yazlığındayız.Ben ilkokul çağlarında,yeğenim benden de küçük.Eniştemiz sağolsun eli çok bol biriydi.Yazlık yer,hava da sıcak diye koli koli meşrubatlar olurdu hep evde.Öğlen sıcağı,hava 40 derece.Evin sokağında bir fıstık ağacı var.Yerlere dökülmüş,yeğenimle toplayıp toplayıp yiyiyoruz.Üstüne gittik marketten cips aldık.Kampanya var cipste.Durmadan arka arkaya bedava çıkmaz mı :KK1: Çıktıkça alıp yiyiyoruz bizde.Yanında da evdeki koliden aşırdığımız meşrubatlar.Çocukluk işte,arsızlık yaptık :KK1: Akşamına bir cır cır diyare,ama öyle böyle değil.Adadayız bir de,doğru dürüst hastane de yok.İşin kötüsü ertesi gün de yola çıkıcaz eve dönmek için.Allah'ım o yollarda yaşadığım rezilliği anlatamam.Hala o marka cips ve fıstık yiyemiyorum :KK1:

Yeğenimle teyzemin yazlığındayız.Ben ilkokul çağlarında,yeğenim benden de küçük.Eniştemiz sağolsun eli çok bol biriydi.Yazlık yer,hava da sıcak diye koli koli meşrubatlar olurdu hep evde.Öğlen sıcağı,hava 40 derece.Evin sokağında bir fıstık ağacı var.Yerlere dökülmüş,yeğenimle toplayıp toplayıp yiyiyoruz.Üstüne gittik marketten cips aldık.Kampanya var cipste.Durmadan arka arkaya bedava çıkmaz mı :KK1: Çıktıkça alıp yiyiyoruz bizde.Yanında da evdeki koliden aşırdığımız meşrubatlar.Çocukluk işte,arsızlık yaptık :KK1: Akşamına bir cır cır diyare,ama öyle böyle değil.Adadayız bir de,doğru dürüst hastane de yok.İşin kötüsü ertesi gün de yola çıkıcaz eve dönmek için.Allah'ım o yollarda yaşadığım rezilliği anlatamam.Hala o marka cips ve fıstık yiyemiyorum :KK1:

kız nasıl dayandin ben kesin altima kacirirdim:KK1:

venedik vantilatör karşısında konser vermedim ama
bahcede verdim.bizim evin altı bağ bahçe zeytin toplamaya
gelenlerin başını sisirdim :KK1:malesrf sesim berbat:KK4:
o gün evi bastılar zeytinciler yeter artık söyleme diye:KK64::KK64::KK64:

kız nasıl dayandin ben kesin altima kacirirdim:KK1:

venedik vantilatör karşısında konser vermedim ama
bahcede verdim.bizim evin altı bağ bahçe zeytin toplamaya
gelenlerin başını sisirdim :KK1:malesrf sesim berbat:KK4:
o gün evi bastılar zeytinciler yeter artık söyleme diye:KK64::KK64::KK64:

Kaçırmadığımı nereden çıkardın canım :KK1: Gece gece arkadaşların tadını kaçırmak istemedim sadece.Ondan ayrıntıya inmedim :KK1:

bizim köy küçük bakkal yok bazı evlerde dondurma
şeker abur cubur satilirdi annem bize para verdi
ablam ve Kardesimle şeker almaya gidiyoruz:21:
iki katlı eve çıktık zile bastık:KK42:ablam bana bak kuş
dedi bakmamla bir tokat attı(oyle böyle değil
beş parmagun beside çıktı)bu sırada kadın kapıyı
acmazmi rezil oldum:KK43:eve aglayak kostüm
ablamin bu eşşek sakasini hiç unutmam arada
bir hatirlatirim:nazar:

bizim köy küçük bakkal yok bazı evlerde dondurma
şeker abur cubur satilirdi annem bize para verdi
ablam ve Kardesimle şeker almaya gidiyoruz:21:
iki katlı eve çıktık zile bastık:KK42:ablam bana bak kuş
dedi bakmamla bir tokat attı(oyle böyle değil
beş parmagun beside çıktı)bu sırada kadın kapıyı
acmazmi rezil oldum:KK43:eve aglayak kostüm
ablamin bu eşşek sakasini hiç unutmam arada
bir hatirlatirim:nazar:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

katılan pek yok ama yinede brn yazayim

19 yasindaydim ama hala çocuk gibi oyun oynardım tabi kardeşim
de annemden izin aldık harmana gidecez(köyde kocaman yeşillik bir alan vardı tıpkı futbol oynanan stad gibiydi oraya harman deriz)bütün çocukları topladik
tabi bizden başka 19 yaşında kimse yok hepsi 11 en fazla 16 yaşında kız ve erkeklwr le toplandık
top kapmaca(iki gurup var bunlar birbirinden top kaçırıyorlar top kimde kalırsa o kazanıyor)oynadik çok zevkli ve eğlenceliydi.o kadar dalmisiz ki akşam ezanı okunuyordu :KK70:bizi telaş aldı anneme ne diycex diye bahane qriypruuz birde bizim yuzumuzden geç kalan çocuklar dayak yediler.biz Kardesimle hem bahane arayıp hemde guluyoz eve geldik annem neden geç kaldiniz bile demedi :KK70:tabi çocuklar ondan sonra bizle oynamadi:KK70::KK70:

X