Aniden aşırı agrasif oluyorum

sollina

Mendebır
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2008
127
0
43

Dr. gittim Cipraleks verdi bir ay kullandım buseferde donmuş gibi oldum herkes yadırgadı uyyor ve sürekli sakin duruodum tepkisiz yani kullanımı bıraktım.. ve ben ilaçtan ziyade kendimle başa çıkabilmek istiyorum yani ben mantıklı düşünebilen kültürlü biriyim algılarım gayet iyi ne olduğunu neden olduğunu biliyorum sadece biraz desteğe ihtiyacım var kendimle nasıl yüzleşmeli o kızgın aniden sinirli eliften nasıl kurtulmalıyım...?

Son düzenleme:
Sollina, zor şeyler yaşamışsınız, haklısınız. Sizin antidepresan kullanmaya değil, bir psikologa başrurak bir süre düzenli terapi görmeye ihtiyacınız var. Bunu ihmal etmeyin, ve terapi görün. Yaşamınızı düzene koymaya başlamışsınız. Bunu terapi ile destekleyin.
Kendinize iyi bakın,
Dr. Meltem Kavcar Sırmalı
Online Terapi

Çok teşekkür ederim... Mesleğinizde başarılar hayatınızda mutluluklar dilerim..

Meltem Hanım,
Ben daha önce bu konuyla ilgili iki kez psikologa gittim başka bir şehirde üniversite okuyordum bu yüzden ruh halimde değişiklikler olabilieceğini söylemişti 2006da mezun oldum yaşadığım şehire geri döndüm evlendim gayet güzel giden bir hayatım var, herşey yolunda ancak durup dururken sinirleniyorum, zaman zaman aşırı tepkiler veriyorum, bir şeye takıldım mı çok uzatıyorum. Bu durumdan bende rahatsızım ama engelleyemiyorum kendimi. Örneğin eşim bir espri yapıyor ben sinir küpüne dönüşüyorum benimle dalga mı geçiyorsun diye. Gerçi bu durum eşim için geçerli yalnızca başkasının söylediği pek umrumda olmuyo şaka yaptı deyip geçiyorum. Ben bu durumdan gerçekten rahatsızım ve evliliğime de zarar veriyorum farkındayım elimden bir şey gelmiyor birden sinirleniyorum saatlerce ağlama krizine giriyorum mahvoluyorum ertesi gün hiç birşey olmamış gibi hayatıma devam edebiliyorum. Bu durum beni endişelendiriyor bana nasıl yardımcı olabilirsiniz?

Meltem Hanım teşekkür ederim ilginiz için Online Terapi üzerinden size gündüz saatlerinde ulaşmam mümkün olmayacak maalesef ama akşam saatlerinde deneyeceğim. Tekrar teşekkür ederim ilginiz için.

X