Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri ani küçülme

izland

Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2013
35
0
34
arkadaşlar ben tibetin gençlik pınarı hareketlerine başlamıştım 4. haftamdayım ve göğüslerim aşırı derece küçüldü??
sanki biri fuuupss diye içine çekmiş de o zavallılar öyle boynu bükük kalmış gibi. boza tarçın karışımı yaptığım zamanlar coşmuşlardı ama uzun süre yapmadığım için kalıcı olmadı heralde. ayrıca kalçamda da küçülme oldu.
bacaklarım çok şekle girdi ama kalçalarım ve göğüslerim hep böyle mi kalacak ya?

Ben de başlayalı 2 hafta oldu ama siz böyle söyleyince korktum bir anda:/. Bozayı ne kadar süre kullandınız acaba? Onu bırakmaya bağlı bir küçülme olabilir mi?

bende 3.haftadayım (2gundur yapmıyorum,baştan başlıcam gerçi) ama benım goguslerde yada fızıksel hıc degısıklık olmamıstı smdıye kadar. sadece daha zınde hıssedıyodum. arastırırken vucudu oranlıyo 90-60-90 gibi şekillendiğini okumustum. yaptıgınız buyutucu uygulamayı bıraktıgınız ıcın olabılır mı acaba?

Ben de başlayalı 2 hafta oldu ama siz böyle söyleyince korktum bir anda:/. Bozayı ne kadar süre kullandınız acaba? Onu bırakmaya bağlı bir küçülme olabilir mi?

bozayı 20-25 gün civarları kullandım ama çok düzenliydi hep aynı saatte uygulayıp aynı süre tuttum vücudumda.
1-2 hafta kaldı büyüklük ben de oha falan oldum hatta, millet 2-3 ay yapıyor anca büyütüyor benimkisi bu kadar kısa sürede nasıl olabilir gibilerinden. sonra çıktı kokusu. ki istediğim boyutta falan değildi. erkek arkadaşım balon gibi olmuşlar demişti zaten göğüs yapım yuvarlaktır. arkadaşlarımdan biri de takmıştı kafayı memelerime, destekli sütyen mi kullanıyorsun diyecek kadar ileri gitmişti.
şimdi memelerim ufacık kalınca kız zannedecek ki gerçekten kullandım.
neyse çok uzattım kısacası o uygulamadan olduğunu sanmıyorum çünkü kalçamın da ufaldığını hissediyorum.
bu hareketleri yapmaya başlayalı 3 kilo verdim.
onlar da göğüs ve kalçadan gitmiş anlaşılan.

vücudumda orantı kesinlikle var. belim daha ince görünüyor ve göbeğim eridi bacaklarım da şekillendi. fakat olan göğüs ve kalçaya oldu.

ben de yapym canım ama qoqslerim büyüo benim aqrilarida çabası.sen zayfladim diyorsun bence o yüzden qoqslrn kuclmstr.

anlatamadım galiba, hareketleri yapmaya başladığımdan beri zayıfladım. her zamanki yeme düzenime devam ediyorum zayıflamam için başka sebep yok

Küçülme sebebi kilo vermeden sanırım. Ve kilonun sebebi de o hareketler olabilir. Benim kilomda henüz bir değişiklik olmadı fakat zayıflamak istemiyorum. Umarım böyle bir durumla karşılaşmam. Fakat bu hareketler için kişiyi olması gerekene getirir diyolar ya, sizin boy-kilo oranınız nasıl?

boyum 1.62 falandır heralde tam bilmiyorum kilom önceden 55 falandı. şuan 51 kiloyum ve bu durum beni rahatsız ediyor.
bir yandan telkin dinliyorum bir yandan kalça çalışıyorum umarım bu durum gelip geçici bir şeydir

Ben, göğüslerim küçüldü diye kadın doğum doktoruna gittim.Yapılan testlerde östrojen hormonum düşük çıktı.Östrojen destekli doğum kontrol hapı verdi.Kullandığım zamanlarda iyiydi.Şimdi eski haline döndüler.Şimdi eskiye göre daha kiloluyum ama...Benimkinin kiloyla alakası yok galiba.Yaş ilerleyince de hormon miktarlaında azalma olabiliyor galiba.Ben, bir de Hormonlarına baktırmanı tavsiye ederim .Zaman zaman değerler değişebilir.Kendim de östrojen arttırıcı besinlere ağırlık vermeyi düşünüyorum.Sevgilerimle...

doktor tavsiyesi olmadan doğum kontrol ilaçları hormon ilaçları kullanmayın arkdaşlar göğüs kanserini tetikliyo önce sağlık sonra güzellik sağlıklı olunca güzellikte peşinden gelir inşallah

ben de öyle düşünüyorum, bi baktırmak lazım

doktor tavsiyesi olmadan doğum kontrol ilaçları hormon ilaçları kullanmayın arkdaşlar göğüs kanserini tetikliyo önce sağlık sonra güzellik sağlıklı olunca güzellikte peşinden gelir inşallah

neyse ki o hataya düşmedim bence de çok üşengeççe bi hareket zaten kalıcı değil. şu yasmin psikolojik bozulmalara yol açıyormuş özellikle ağlak bir şeye dönüştürüyormuş bünyeni.

Ostrojen hormonun kac cikti acaba? Reglin 3. Gunu yaptirmistin tahlili degilmi?

fsh 6.37 E2 37 Ben 37 yaşındayım.Yaşına göre biraz düşük dedi.Prolaktinim de yüksek çıkmıştı.Adetin 3.günü tahlilimi yaptırdım.sevgiler...

Anladim. Benim de 17 cikti ama doktor bir sorun yok olmaz eger yumurtluyorsan dedi. 23 yasindayim bende. Acaba gogus kucuklugum buna mi bagli merak ediyorum acikcasi ama doktora da soramadim

benim vücudumu tam 90-60-90 yaptı ayrıca çok güzel ve orantılı oldu vücudum ama yapmayı bıraktım 3 haftadır yapmıyorum tekrar başlamayı düşünüyorum ama benim göğüsler aynı kaldı hem ben tibet hareketleri büyütüyor diye biliyorum burda öyle bi yazı okumuştum çünkü

Anladim. Benim de 17 cikti ama doktor bir sorun yok olmaz eger yumurtluyorsan dedi. 23 yasindayim bende. Acaba gogus kucuklugum buna mi bagli merak ediyorum acikcasi ama doktora da soramadim

Canımcım ben he rseferinde göğüslerim küçüldü diyorum ama pek takmıyorlar.Doğum kontrol hapı kullandım 3 ay.Sonra yine tahlil yaptırdım ama aylar oldu gidip almadım.Başka bir doktora daha gitmek istiyorum.Benim bayağı kistlerim de var.Bana da sana dedikleri gibi her ay adet oluyorsan sorun yok diyorlar.Bana göre östrojen hormonunun etkisi büyük ama ...Sen bir daha gittiğinde doktora sor istersen.ben de başka bir doktora daha sorarım.Yine buradan haberleşiriz olur mu:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…