Anestezi rahim filmi

Zeyneptc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2022
443
106
23
Merhaba kızlar adetden sonra rahim filmi cektirecem anestezi olarak daha önce çektiren var mi hiç bilgim yok nasıl oluyor rahim filminden önce ilişki yasağı var mi sonrasında var mı rahim filmi çekilince uyutuyorlar mi cevaplarınizi bekliyorum

Öncelikle Allah sana hayırlı evlat versin.
Canım ben de çektirecem yani bu ay olmasa, ben 4 yıl önce çektim çocuk olmuyor du çektim anestezi altında yaptim başka türlü çok ağırli oluyormuş. Tabi kişiden kişiye değişir tekrar olmuyor yapcam bu ay olmasa kızımda çektim 2 ay sonra hamile kaldım ilişki de ilk gün yok ikinci gün öneriliyor.ve ayrıca adet olunca doktora gidiyorsun muane oluyorsun onlar sana diyor ha sen özelde çekecem diyorsan Uygun fiyat bu ara adet bitince gidiyorsun onlar muane edip rahîm filmi çekiliyor eğer devlet hastanesi gidecek sen de muane oluyorsun onlar gün verip çekiyorsun hangi sehirdesin.

Söylediler bana EKG akciğer röntgeni 6 tüp kan verdim anestezi için kan sonuçlarının çıkması lazım dedi yarın gel gün verecekler bana âdetin 2 yada 3 günü hormon testi verecem adet bittikten sonra rahim filmi çekilecek dedi devlet hastanesi Amasya dayım

Kardiyoloji ye de gönderdiler beni doktor yoktu diye öğleden sonra gidecm çok fazla şey istiyorlar mi böyle ya

Özel demi çekeceksin
Kardiyoloji ye de gönderdiler beni doktor yoktu diye öğleden sonra gidecm çok fazla şey istiyorlar mi böyle ya
İlk defa duydum gerçekten bak çok kişi çekiliyor da hiç böyle bir şeye denk gelmedim yani

Merhaba ben bugün çektirdim ve anestezis asla ama asla korkulacak bısey yok hiç hissetmiyorsunuz bile.

Merhaba canım cektin mu rahim filmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…