'Android kullananlar lahmacun, iPhone'cular suşi ve zeytinyağlı istiyor'

okypete

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
84.870
40.715
http://t24.com.tr/haber/android-kullananlar-lahmacun-iphonecular-susi-ve-zeytinyagli-istiyor,306766
Yemeksepeti veriletine göre, iPhone kullanıcıları, yemeğe Android kullanıcılarına göre, yüzde 17 daha fazla para harcıyor
page_android-kullananlar-lahmacun-iphonecular-susi-ve-zeytinyagli-istiyor_350292407.jpg

Yemeksepeti'nin açıkladığı veriler Android ve iPhone kullanıcılarının yeme alışkanlıklarının büyük farklılıklar gösterdiğini ortaya koydu. İstatistiklere göre mobil siparişlerin yüzde 60’ı iPhone’lar üzerinden gerçekleştirilirken iPhone kullanıcıları, Android kullanıcılarına oranla paket başına yüzde 17 daha fazla para harcıyor.

Android ve iPhone kullanıcılarının damak tatları da birbirinden epey farklı. Android kullanıcıları çiğ köfte, döner ve lahmacun gibi daha geleneksel tatları tercih ederken iPhone kullanıcıları suşi gibi farklı lezzetlere yöneliyor. Salata ve zeytinyağlı hafif yemeklerde de yine iPhone kullanıcılarının üstünlüğü görülüyor.

İşte yemek Sepeti'nin hazırladığı o inografik:

20150819102858_dfhdf.jpg

ahahaha valla ben android kullanıyorum ve çiğköfte ile lahmacuna asla hayır demem, doğrudur :KK72:

benim tanıdığım hiç bir ıphone'lu suşi sevmiyor.bizimkiler de sorun var demek ki:KK48:

17 daha fazla ödüyor falan? Android kullanicilarina çok pis bi gönderme var yalniz orda... :KK45:

iphone da daha sorunsuz oluyor siteler. simdi android var android var. ucuz yollu android bi telefonda adam siparisi bile tamamlayamaz gider bilgisayardan siparis verir :KK70:

Yemeksepeti'nin açıkladığı veriler Android ve iPhone kullanıcılarının yeme alışkanlıklarının büyük farklılıklar gösterdiğini ortaya koydu
Yemek sepeti burada ;
Aypon kullanıcıları zengin
Androidciler fakir demek istemiş.:KK53:

Ne kadar gereksiz bir çalışmadır bu , gören de bir şey icat etmişler sanır , ortaya koya koya bunu koymuşlar.:KK20:
Yemek Sepeti müşterileri buna tepki vermeli bence , şahsen ben kullanmıyorum ama kullanacağım varsa da kullanmam. Üstünü çizdim.

Ios kullanıyorum sadece pizza ve lahmacun siparişi verebiliyorum. Sadece onlar geliyor bulunduğumuz bölgeye çünkü. Batırdım ios'un karizmasını. Biz de isterdik suşi söyleyelim akşam yemeğine ama...

Ikimizde de iphone var. Yemek sepetinden sık sık yemek söyleriz. bir kez suşi veya zeytinyağlı söylemedik. Salata ne la. Dışarıdan salata mı söylenirmiş.

X