Anaokulu stajı

cyxnie

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2024
3
0
18
Merhaba pazartesi anaokulunda staja başlıyorum fakat nasıl giyinmem gerektiğini ve yanımda neler götürmem gerektiğini bilmiyorum ve çok heyecanlıyım

Dar, dekolteli, crop tarzı giyinmediğin sürece sorun olmaz. Bir pantolon, tişört yeterli. Blazer ceket gibi şeylerle uğraşma. Öğretmenler bile öyle eskisi gibi kumaş pan. blazer ceket giyip gelmiyorlar.

Dar, dekolteli, crop tarzı giyinmediğin sürece sorun olmaz. Bir pantolon, tişört yeterli. Blazer ceket gibi şeylerle uğraşma. Öğretmenler bile öyle eskisi gibi kumaş pan. blazer ceket giyip gelmiyorlar.
Ay teşekkür ederim ben eski öğretmenlere çok özeniyordum bir de yanıma ne almam gerekiyor acaba

Ay teşekkür ederim ben eski öğretmenlere çok özeniyordum bir de yanıma ne almam gerekiyor acaba

Kağıt kalemlik işin yok. Çikolata vs götürme sakın ikram için yanında. Staj dersi için haftalık ya da günlük rapor, etkinlikler var. Onları incele ilk iki hafta neler var diye bak. Birde binanın fotoğrafını, yapacağınız etkinliklerin çocukların yüzü gözükmeden fotoğrafını çek raporuna eklersin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…