anadolu yakasında ticari kaygısı olmayan tüp bebek doktoru arıyorum lütfen yardım

sezinnn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2024
5
0
35
merhaba amh0.2 git gide düşüyor. bülent tıraşta bi başarısız denemem oldu. yeniden hemen karR vermem gerekiyor. ebru öztürkle görüştüm ama elektrik alamadım ilgi alaka göremedim. ulun uluğla görüştüm iyi bir
doktot fakat ota jinemed labaratuvarını kullanıyormuş. orası nasıl bilmiyorum. acaba lütfü kırdar ali yılmaz da mı yaptırsam diyorum. tecrübesi olanlar yardımcı olabilir mi

Benim doktorum avrupa yakasında fakat anadolu yakasında acıbadem hastanesinde fırat tülek ile görüşebilirsiniz, iki arkadaşım da pozitif sonuç aldı kendisinden

Benim doktorum Ulun Uluğ evet Ota Jinemed ile çalışıyor. Ticari çalışmayan yegane doktorlardan birisi. Ota Jinemedin embriyoluğu ve labaratuvarı çok iyi. Acıbadem Maslak, Momart ve Şişli Memorial da çöpe gitmişti embriyolarım. Ulun Bey sayesinde iyi kalite de bir embriyom oluştu ve donduruldu transferi bekliyorum

Benim doktorum avrupa yakasında fakat anadolu yakasında acıbadem hastanesinde fırat tülek ile görüşebilirsiniz, iki arkadaşım da pozitif sonuç aldı kendisinden
Benim bir arkadaşım da onu çok önermişti, pozitif sonuç da aldı. Ataşehir Acıbademde çalışıyor. Ben avrupa yakasında olduğum için gitmemiştim kendisine, isterseniz bir görüşün.

merhaba amerikan tıp merkezi ( amerikan hastanesi bağdat cad olarak geçiyor ) prof dr ali rüştü ergür hastasıyım transfer oldum bekliyorum ama doktor olarak iyi bir doktor

X