anadolu yakasında hastane....

galatea79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2007
730
2
arkadaslar ben tedavi ile amerikanda hamile kaldım ama gitmek zor tabi bir süre sonra... evim anadolu tarafında ve bu tarafta iyi bir hastane ve iyi bir doktor arıyorum... yardımcı olursanız sevinirim...özellikle gene tüp bebekte uzman olan biri olursa daha iyi olur tabii

prof dr mithat erenus cv sini incelersen aradıın doktor olabilir, çiftehavuzlar tıp merk gidiorum ben çok memnunum. doğum kısmetse academic hospital da.

kızlar tesekkür ederim erdem hastanesi ile ilgili hiç olumlu birşeyler duymadım arastırmaya devam acedemic hospitalın ii oldugunu biliyorum. peki hiç zeynep kamilde olan ama aynı zamanda özel muayenesi olan bir doktor biliyormusunuz

bende yarın erdeme gitmeyi düşünüyodum neler duydun canım yazarmısın yaaa

ya kızlar erdem hastanesi çok kalabalık olduğu için çok fazla ilgilenemyior dr lar hastalarıyla.

kızlar tesekkür ederim erdem hastanesi ile ilgili hiç olumlu birşeyler duymadım arastırmaya devam acedemic hospitalın ii oldugunu biliyorum. peki hiç zeynep kamilde olan ama aynı zamanda özel muayenesi olan bir doktor biliyormusunuz

canım erdemdeki kadon doğum doktorlarının hepsi zeynep kamilden gelme
doktorları baya fazla seç istediğini
Emel hanımı çok met ettiler
1 defa muayene oldum, işini iyi yapıyor kadın, ben memnun kaldım
ama tüp bebek merkezi için bişey diyemicem, çok bilgim yok
temiz ve hijyen bir hastane, tercih edile bilir
ayrıca ne duyduğunu merak ettim canım??

ya kızlar erdem hastanesi çok kalabalık olduğu için çok fazla ilgilenemyior dr lar hastalarıyla.

evet baya kalabalık ancak hangi hastanenin k.doğum servisleri kalabalık değil ki?
ben nereye gittiysem tıka basa dolu, bekle 1- 1,5 saat :KK43:(

erdem hastanesinde emel hanım çok iyiymiş bende duymuştum ama kalabalıkmı bilemem.
ben hospitalium (ümraniye veya çamlıca) denemeye karar verdim.çok iyiymiş orasıda.ikisi birbirine çok yakın binaların.ayrıca binasının biri tüp bebek merkezi onun.aklında olsun canım
bide çok iyi diye bildiğim bi tüp bebek merkezi daha var.Eurofertil.tv deduymuşsundur isminide belki.altunizadede

eslemcim ,
erdemin şu yönden diğerlerine göre kalabalık : Randevu sistemi yok. randevusuz gidebiliyorsun..
bende birçok kere gittim o hastaneye ama yeşim diye bir dr vardi ismini unutmuyorum kadın doğumda acile gitmiştik .çok bilgisizdi ya...

randevusu olsa bile fark eden bişey yok canım
geçen sene telden randevu aldım, yolum uzak diye, gittiğimde randevulu olduğum halde tam 1 saat bekletmişlerdi, eşim çok kızmıştı, baya fırçaladı çalışanları
hastaneler sskyla anlaştı, ssk dan beter oldu
anaa kız yeşim denen kadın yoksa benim rahim filmimi çeken kadın mıydı :1shok:
y ile başlıyodu ama o acıyla isim misim kalmadı aklımda
canımı çıkardı sanki filmi çekerken
şayet aynı kişiyse Allah birdaha düşürmesin eline

X