anadolu yakasında dr ve hastane tavsiyenize çok ihtiyacım varrr arkadaşlar

ydbuge

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2012
1.031
5
slmlar arkadaşlar....şuan hamileliğim 6 haftalık ve ben hangi hastane hangi dr konusunda araştırma yapıyorum . İstanbul anadolu yakası maltepe civarındayım ve Özel bi bankadan sigortalı olduum için ssk önemsiz bana verecekleri doum parası belli ve özel hastanelere gidiyorus..şuan geçen hafta ilk kontrolumü kadıköy şifa da Nihan Dedeoğlu na gittim iyi bi dr gibi güven verio ama evime 40 dk kadar mesafe kar kış kaldırabilcekmiyim diye düşündüm..birde uzman dr mu op. dr mu tercih etmeliyim sizce ve neden..kafamda çok soru var korku heyecan karışık bi ruh halindeyim :KK49:yardımcı olursanız sevinirim anadolu yakasında hangi dr ve ve hastane sizce hiçbir bilgim yok...bana önerilen birde delta hastanesi sema hastanesi ve marmara üniversitesi hastanesi oldu peki sizceeee:KK16:

..........................................................................................

tatlım ist u çok iyi bilmiyorum evlenince geldim ama ben Çakmak Erdem Hastanesine Kadriye Hanım'a gidiyorum hastanemden de doktorumdan da çok memnunum zaten kime dediysem direk Erdem hastanesi dediler normal özel hastanelerde Kadın doğumda 2-3 doktor varken Erdemde 6-7 tane var.Ama maltepe baya bi uzak kalıyor sana.Hayırlı olsun bu arada :)

tatlım ist u çok iyi bilmiyorum evlenince geldim ama ben Çakmak Erdem Hastanesine Kadriye Hanım'a gidiyorum hastanemden de doktorumdan da çok memnunum zaten kime dediysem direk Erdem hastanesi dediler normal özel hastanelerde Kadın doğumda 2-3 doktor varken Erdemde 6-7 tane var.Ama maltepe baya bi uzak kalıyor sana.Hayırlı olsun bu arada :)

erdem hastanesi e5 üzerinde kavacığa yakın nerdeyse öyle aklımda kalmış...öyleyse uzak canım hastaneye doum vs fiyatlarını sordunmu hiç..aslında ücretler hakkındada bilgi almak istiorum. şifa 4600 dedi oda şimdilik yılbaşında zamlancakmış:KK1: oda bizim kuruma özelmiş yoksa normalde gelsem 7bin kusurmuş falan filan....bende ist lu deilimki canım bende çok ii bilmiorum o yüsden aynıyıs senle yani:) seninde Allah kucaına almayı nasip etsin canım

erdem hastanesi e5 üzerinde kavacığa yakın nerdeyse öyle aklımda kalmış...öyleyse uzak canım hastaneye doum vs fiyatlarını sordunmu hiç..aslında ücretler hakkındada bilgi almak istiorum. şifa 4600 dedi oda şimdilik yılbaşında zamlancakmış:KK1: oda bizim kuruma özelmiş yoksa normalde gelsem 7bin kusurmuş falan filan....bende ist lu deilimki canım bende çok ii bilmiorum o yüsden aynıyıs senle yani:) seninde Allah kucaına almayı nasip etsin canım

amin tatlım çok sağol :) e5 üzerinde değil ümraniyede meydan avm var onun az daha gerisinde ama işte uzak sana.Ben sormadım ama yanımda soranlar oldu 1000 tl diyolar geçen sene eşimin kuzeni doğum yaptı sezeryanla 750 tlydi 1 yılda 250 zam yapmışlar inş 2013 de de 1250 filan olur :) 4600 çok ya bizim o kadar vemeye gücümüz yok valla :) ama özel sigortada fiyatlar farklı mı olur onu bilmiyorum.

amin tatlım çok sağol :) e5 üzerinde değil ümraniyede meydan avm var onun az daha gerisinde ama işte uzak sana.Ben sormadım ama yanımda soranlar oldu 1000 tl diyolar geçen sene eşimin kuzeni doğum yaptı sezeryanla 750 tlydi 1 yılda 250 zam yapmışlar inş 2013 de de 1250 filan olur :) 4600 çok ya bizim o kadar vemeye gücümüz yok valla :) ama özel sigortada fiyatlar farklı mı olur onu bilmiyorum.

canım özel sigorta gibide deil tam bankanın sandığı gibi sonuçta 2000 e kadar veririm gerisi sana ait dio :) benim dediğim deil o zaman burda e5 tede erdem hastanesi var ben o sandım...öle 1000lerde olan bi yer bulsam dua etcem nereyi aradıysam kapıyı 4000den açtılar..yada ben doru yerleri aramayı bilmiorum :))) bizim kurumun anlaşması özel hastanelerle olduu için acıbadem kadıköy şifa hep bunlara gönderioladı başka hastaneye gitmedimki burda hiççç bilgim yokk:KK50:

merhaba,

anadolu yakasında dr arıyor iseniz gata kadın doğum klinik şefi prf dr Vedat Atay'ı tavsiye ederim. kendisinin kızıltoprak' ta muayenehanesi var.

canım özel sigorta gibide deil tam bankanın sandığı gibi sonuçta 2000 e kadar veririm gerisi sana ait dio :) benim dediğim deil o zaman burda e5 tede erdem hastanesi var ben o sandım...öle 1000lerde olan bi yer bulsam dua etcem nereyi aradıysam kapıyı 4000den açtılar..yada ben doru yerleri aramayı bilmiorum :))) bizim kurumun anlaşması özel hastanelerle olduu için acıbadem kadıköy şifa hep bunlara gönderioladı başka hastaneye gitmedimki burda hiççç bilgim yokk:KK50:

anladım tatlım.O hastaneler baya uçmuşlar burda medicana diye de bi hastane var eşimin kuzeni doğum yaptı bu sene 2500 tl vermiş onlar da memnun da kalmadılar o hastaneden ama Erdem de 2000 filan hiç duymadım 1000 diyolar herkese ben de çok hastane bilmiyorum ki 10 kişiye sordum 10 u da Erdem dedi :)

.........................................

offffffff çok bulantı ve kusmada başladı bende bütün gün ordan oraya devriliorum :KK43::KK43::KK43: taaa kadıköye gitmekte zor gelio gerçi 5 dk ötedeki annemezor gidiom şu ara ama başka dr bulamassamkadıköye devam etcem mecburen dr çok ii ama hastane dolmuşla giderken içim dışıma çıkıo zaten 40 dk dur kalk fiyatta yılbaşında zamlancakmış 5000in üstünde olur katlancaz galiba mecburen

şuan kusmalar bulantılar bitsin başka bişi istemiommmmmmmmmmmmmmmmm:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Allah yardımcın olsun tatlım.Biz bugün 14+5 iz 8. hafta başladı bulantı kusmalarım ve hala devam ediyor aynı senin gibiydim 7 serum yedim 2 gün iyi oldum sadece sonrasında yine aynen başladı:KK31:.inş benim kadar uzun çekmezsin.Doktorumuz çok yakınımızda ama oraya bile dualarla gidiyorum :KK43:

Canım Dragosta minibüs cad. üzerinde gülen tıp merkezini tavsiye ederimm

Bülent bey ya da cenk bey .. Bülent bey kartal eğitim araştırmanın baş asistanı randevu almak için genelde 1 hafta önceden almalısın ... Cenk beyide tavsiye ederim çok sakin ve tane tane anlatan bir doktorç..

doğumu kozyatağı central hospitalda yaptırıyorlar Bülent bey cenk bey ve nevin hanım 3 de doğuma katılıyor.. Ben çok memnun kaldım istersen telefonlarını verebilirim..Ayrıca çalışıyorsan bu doktorlar akşamları orda oluyorlar gece ikiye kadar ordalar nerdeyse...

X