Düğün anadolu yakası için düğün mekan ve fiyatlarıı lütfen yardım edinn:(((

Kajmery34

Arrivederci KK❤️
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2012
11.496
21.252
Kızlar mayıs başı gibi evlenmeyi düşünüyorum ve şimdiden harıl harıl mekan aramaya başladım... 300 kişi olacak düğünüm ve açık hava istiyorum düğün salonu vs istemiyorum...

Lütfen bana fiyat , kişi sayısı hakkında bilgi verebilirmisiniz.

Şuan çoooooook ihtiyacım var konuyu okuyup geçmeyin lütfenn!

Bu arada bütçem:15.000 yada biraz daha üstü olabilir.

Son düzenleme:

Canim oncelikle nasil bir organizasyon dusunuyorsun salon acik hava vs onu belirt bence ben sadece aklinda bulunsun diye soyliyeyim su an nisan icin yer ariyorum ve 150 kisilik bir organizasyon kac yerle konustuusam 3-4ten asagi degil ve yemeksiz yani gittikce cok pahalilasiyor her sey anadolu yakasinda en gzl bambinin yeri var fiyat olarakta bi cok yere gore uygun acik hava dusunursen artik salonlar bile kisi basi fiyat alio fix bi para yok

tatlım kaç kişilik bir düğün olacak ve ne zaman..? biraz detayları verebilirsen belki yardımcı olabiliriz..?

tatlım kaç kişilik bir düğün olacak ve ne zaman..? biraz detayları verebilirsen belki yardımcı olabiliriz..?

onları yazmayı unutmusum canım mayıs gibi olacak okuduğum için şimdiden biraz bakayım dedim... detayları yazsam daha ıyı olurdu haklısın:)

ben nişanı cok sukur 3000 e yemekli hallettım canm:)

Küçük Çamlıcada ki Bambi den bahsediyorsanız 300 kişi orası 15.000 imkanı yok tutmaz.. Daha fazla tutar.

Son düzenleme:

çubuklu 29'dan bir fiyat alın isterseniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…