Bebek İkinci El Ana Kucağı ve göğüs Pompası Satıyorum

syhnymc

Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2012
10
0
Milkway elektrikli göğüs pompası, cok az kullanıldı, yanında yedek kullandıgım chicco biberonu vereceğim 50 tl

Chicco You&Me kanguru, Şu anki sıfır fiyatı sanırım 150 tl civarı , Az kullanıldı 50 tl ye satıyorum. Maltepe den , elden teslim alabilirsiniz.

Graco junior ana Kucağı, 200 tl ye almıştım, Artık oto koltuğuna geçtik, gerek kalmadığı için 75 tl ye satıyorum. Şunu söylemeliyim ki çok gerekli bir üründür,1.yaşına kadar bunla çok rahat ediyorsunuz. Maltepe/Küçükyalı elden teslim alabilir

Maltepe den elden teslim alabilir siniz

Resimler aşağıda

Eklentiler

• ana kucağı.jpg
    ana kucağı.jpg
    78,5 KB · Görüntüleme: 162
  • kanguru.jpg
    kanguru.jpg
    89,5 KB · Görüntüleme: 290
  • pompa.jpg
    pompa.jpg
    86,2 KB · Görüntüleme: 166
Milkway elektrikli göğüs pompası, cok az kullanıldı, yanında yedek kullandıgım chicco biberonu vereceğim 50 tl

Graco junior ana Kucağı, 200 tl ye almıştım, Artık oto koltuğuna geçtik, gerek kalmadığı için 75 tl ye satıyorum. Şunu söylemeliyim ki çok gerekli bir üründür,1.yaşına kadar bunla çok rahat ediyorsunuz. Maltepe/Küçükyalı elden teslim alabilir

Maltepe den elden teslim alabilir siniz

Resimler aşağıda
sanırım doğru yere ekledim, kusura bakmayın lütfen

Eklentiler

• ana kucağı.jpg
    ana kucağı.jpg
    78,5 KB · Görüntüleme: 127
  • pompa.jpg
    pompa.jpg
    86,2 KB · Görüntüleme: 124
Merhaba arkadaşlar tedavimi drmun uzun protokole çevirmesinden dolayı elimde 7kutu orgalutran 0.25mg/0.5ml ilaç kalmıştır.hepsini 350tlye satıyorum.ihtiyacı olanlar bana özelden ulaşabilir.irtibata geçeriz.

X