amyuva mevkii kemer/ ANTALYA

E

EU3

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU3
çamyuva mevkii kemer/ ANTALYA Bn buraya gitmeyi düşünüyorum nasıl sizce kemer güzelmi ilk defa gidicem..!

Hotel ise:Simena Tatil Köyü

• Konu Sahibi EU3
canımcım ben geçen sene yazın ordaydım evlilik yıldönümünde gitmiştikkk...
çamyuva - antalya FanTasia De Luxe OteL....
Süperdi yemyeşil doğa içinde bi cennet çamyuva tavsiye ederimm...
şimdiden iyi tatiller güselim sana....

• Konu Sahibi EU3
bende bir antalyalı olarak beğeniceni ve memnun kalıçağını sana söylüye bilirim sadece sıcaklardan şikayetçi olursun oda alışık olmadığın için iyi tatiller dilerim

:lepi:

• Konu Sahibi EU3
arkadaşım simena ya gittinmi ? memnun kaldınmı ?

biz ekim ayında balayına gittik simena sun club a ..muhteşem bir yer .. ekim ayı olmasına rağmen full dolu idi.. 10 üzerinden 9 verebileceğim haria bir tatil köyü..tavsiye ederim..

• Konu Sahibi EU3
Tatlım geçen yıl balayında kemer çamyuva daydık,
görümcemin evinde kalmıştık ben çok beğendim,
inşallah memnun kalırsın...

• Konu Sahibi EU3
bende eylul de çamyuva mevkiinde barut otel labada ya kaldım çok memnun kaldım çamyuva adı ustunde çam ağaçlarının ve yeşilliğin bol olduğu bir mevkii simena tatil koyune de seneler evvel gitmiştik çok da memnun kalmıştım iyi tatiller dilerim...:teytey:

• Konu Sahibi EU3
bizde 2007 temmuz ayında balayı için simenaya gittik güzeldi çok beğendik. adamlar işlerinde profesyonel. akşam animasyonları falan çok iyiydi. yemekler güzel ben 1 haftada 3 kilo aldım orda. tavsiye ederim. tatil köyü olduğu için herşey var dışarıya ihtiyaç duymuyosun.

• Konu Sahibi EU3
biz de geçen yıl yaz tatilimizde simena sun club da kalmıştık...açıkçası beklentilerine göre değişir,ben istediğimi bulamadım ama iyi değildi de diyemem...animasyonu çok güzeldi,odaları iyiydi...çevre düzenlemesi,iskelesi güzeldi...deniz zaten güzel...
ben yemekleri pek beğenmedim,hep aynı yemekler çıkıyordu,çeşit fazla değildi...bir de havuz benim tahmin ettiğimden çok küçüktü,aquaparkı çok küçüktü ve sürekli doluydu,1 kere bile kaymadık...havuzu da pek tercih etmedik,çoğunlukla denize girdik

• Konu Sahibi EU3
kızlar simena çamyuva da 3 otele sahip biri tatilköyü biri sun club biride simena otel diye geçiyor....ben bu yıl tatilimi simena hotel de geçirdim ekim ayı olduğu için dolu değildi otel dolayısıyla çok sakin bir tatil geçirdik,hizmet açısından 10 üzerinden 10 vereceğim çünkü personel çok saygılı ve ilgili davranıyor,her yer tertemiz,animasyon ekibine diyecek laf bulamıyorum çünkü hepsi birbirinden şeker insanlar hepsini çok sevdim...kısacası ben eşimle çok eğlendim...herkese tavsiye ediyorum simena oteli :hooray:sırnaşık şey

Simena Tatil köyündeki villalardan bizimde devre mülkümüz var.Ağustos ayında bir hafta kadar kaldık çok ama çok memnun kaldık.En güzelide otelin herşeyinden yararlanabiliyorsun.Gerçektende oteldeki hizmet temizlik ilgi çok güzel.Devre mülk te dahi aynı otel odası gibi hergun temizlik ve çarşaf değişimine kadar herşey yapılıyor.Gerçektende Antalyaya gidecek olanlara Simena tatil köyünü tavsiye ederim.Güzel dolu dolu tatil yaşanabiliyor.Oradakiler duymasa bile kk aracılığı ile oteldeki tüm personele buradan teşekkür ediyorum.Gitmişken Olimpus a gitmenizi orasını gezmenizi kesinlikle öneriyorum.Harika doğa ve tarih yatıyor oralarda.......

Zaten otel ve tatil köyü karşılıklı.Tatil köyündede kalsanız demin dediğim gibi otelin herşeyinden aynı şekilde yararlanıyorsunuz.Tatilköyde kaldığınızda tek fark kendinize ait dublex evde kalıyorsunuz oteldede otel odasında.Bu yıldan itibaren evde kalmanın ferah ferah odalarda yatıp kalkmanın rahatlığını çok güzel yaşıyorsunuz.Odadaki yapılan tüm hizmetlerde sizin villanıza aynı şekilde yapılıyor.Hatta ve hatta iki gecede bir geç saatte odanıza jest olarak içecekler,Meyveler geliyor.hele hele çocuklu iseniz çocuklarınız gece bahçede oyun bahçesinde oynuyor havuzada girebiliyor..
Sanırsam canım sen ve ben Simenadaki memnuniyetimizi buradan çok iyi anlattık reklamda yapmış olduk:dance: Önemli olanda bu forumlarda olan arkadaşlarımız tatile gideceklerinde memnun kalınacak yer arıyorsa onlara buradan yardımcıda olmuş olduk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…