Makyaj Ürünleri amway urunlerı KAPIDA ODEME

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

rockxx

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2014
1.520
915
amway urunlerı kullanan var mı
kapıda odeme oluyor dgıl mı cesaret edemıyorum
ayrıca
avonda kapı da odeme yok degıl mı

AYRICA KAPIDA ODEME OLAN KIYAFET ALABILECEGIM GUVENILIR SITE ONEREBILIR MISINIZ
KREDI KARTI ILE CESARET EDEMIYORUM

amway urunlerı kullanan var mı
kapıda odeme oluyor dgıl mı cesaret edemıyorum
ayrıca
avonda kapı da odeme yok degıl mı

AYRICA KAPIDA ODEME OLAN KIYAFET ALABILECEGIM GUVENILIR SITE ONEREBILIR MISINIZ
KREDI KARTI ILE CESARET EDEMIYORUM
Iyi aksamlar canim amwayde kapida odeme olmuyor yani internet uzerinden siparis alan satan satis temsilcileri varama sistem normal olarak urunleri toplantilarda tanitarak musterinin urunu gorup tanimasini saglamak ve sonra siparis almak. 90 gun iade ve musteri memnuniyeti garantisi var.aldin kullandin begenmedin ters birsey oldu iade edip parani alabilirsin. Izmirdeysen iletisime gecip alsancakta urunlerle tanisip denemeni isterim.

Ben gireli cok kisa bir sure oldu ama suana kadar denedigim tum urunlerden memnunum ve tanistiklarimdanda hep olumlu seyler duyuyorum.

Eger cok urun kullaniyorsan sana sisteme uye olmanitavsiye ederim cunku 45 lira gibi dusuk bir ucretle uyeolup uruneri %30 indirimli alacaksin. Herhangi kotasi yok limit doldurman gerekmiyor ustelik. Urunler pahali diyorsan beautycycle serisini incele daha ekonomik ve genc ciltlere uygun bir seri. Diger firmalar gibi heray katalog degistirip fiyatlarla oynama indirim yapmyorlar.

Detayli konusmak istersen bana ozelden mesaj atarsin.

Kiyafetle alisverise gelince ben zaten cok zor begenirim denemeden kiyafet almak bana gore degil o konuda tavsiye veremeyecegim.

X