amniyosentez sonucum çıktı

eda naz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2008
63
2
52
kızlar amniyosentez sonucum iyi çıktı bebeğim sağlıklıymış.darısı tüm sonuç bekleyenlerin başına.

hadi gozunaydin canim.Allah tamamina erdirsin insallah...
darisi sonuc bekleyen diger arkadaslara...

Bende bekliyorum benimkini erken sonuç çıkdı bir problem yok ama geç sonuç için nerden baksan 3 hafta bekleyeceğim.Sende iki şekilde baktırtmışmıydın bir fish yöntemi deniler 4 tane kromozunun sayılarına bakılan yöntem var 48 saatte çıkıyor birde üreme olması için bekletilip 3 hafta sonra çıkan sonuç var.Sende fish yöntemiylede baktırtmışmıydın.Darısı inşallah benimde başıma.

gözün aydın cnm, sonucu beklemek çok zor olmuştur, neyse kabus bitti. Allah bebişini kucağına almayı nasip etsin sağlıkla

teşekkür ederim kızlar dilerim sizlerin sonuçlarıda iyi çıkar benim test sonucum 3 haftada sonuçlandı.tek sefer bakıldı ama emin olun çok ender sonuç kötü çıkıyor rahat olun bence ben kötü ihtimali hiç düşünmemiştim bile.

eda naz kaçıncı haftada yapılıyo o test??? ben 9 haftalık hamileyim... bide toksoplazma testide yapıldı mı ne zaman yapılıyo bunlar canım yaa

canım gözünaydın... bende şimdi 23 günlük olan kızım için amniyosentez yaptırmıştım. hangi ruh halinde sonuçları beklediğini çok iyi bilirim...artık hamileliğin tadı bundan sonra çıkıcaktır bundan emin ol.. eskiyi unut artık gzel günler seni bekliyor...

huriyecim 11. haftadan sonra ikili test yapılıyor bunun sonucuna göre bazı doktorlar 3lü test isteyip sonra amniyosenteze karar veriyor ama benim doktorum gereksiz bir masraf olduğunu söyledi ve direk amniyosentez dedi.toksoplazma testini bilmiyorum benden istemedi doktorum canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…