amniyosentes sonucumu aldım

ultrasondan sonra haber verırsın dımı canım çok merak ederım... duam senınle yurekten soyluyorum ınsallah bebeğin sağlıkla kucağına gelırşutarafagitti

evt sölerim destek arıyo insan çünkü sizlere cok tesekkür ederim ....... ama moralim berbat kızımda inat tekmeleyip duruyo kıyamam ben ona yaaaaaaaaa

canım tam bi ayda aldım sonucumu bence kimse endişelenmesin bebeklerimis çok ıyı benimle birlikte sonuç alanların hiç birinde çıkmadı kötü sonuç...bebeklerimis iyi merak etmeyin sağlıklı olsun lar inşallahh...

canım gözün aydın bende yaptırdığımda ölmüştüm meraktan çok şükür benimde iyi çıkmıştı.bişey sormak istiyorum sana nerede ve kaça yaptırdın canım?

canünaydın bende 2 ay önce oldum perişan oldum ağlamaktan çünkü 48/1 çıkmıştı test onucu ikilide de yüksekti aslında korkulacak birşeysi yok ama psikolojisini bozuyor insanın sen riskli gruptaymışsı dr yapmayabilir 4 byutlu çektirebilirsin olmazsa.

kızlar merhaba ben şu anda 28 hafta 1 günlük hamileyim bende başımdan geçeni sizinle paylaşmak istedim. 2 li testimde beta hcg mom biraz yüksek çıktı fakat sonuçlar falan herşey normaldi dopktorum 3 lü test istedi onda da bir problem yoktu detaylı ultrasona girdiğimde bebeğim kafasındaki ventriküllerden birinde genişleme varmış ve bu genişleme sınırdaymış down sendromunundan şüphelendiler 2 kere daha detaylıya girdim ve bebişim 24 haftalıkken amniyosentez yaptırdım Allah'ıma şükür normal çıktı yani riski yüksek çıkan arkadaşlar birde detaylıya girsin çünkü 4D ultrasonda da bazı anormalliklerden anlaşılıyormuş. Halbuki bizim doktor bilmiyorki benim kafam kareymiş doğduğumda hala kocamandır kafam demekki kızımda bana çekmiş. Doktorlar çok çabuk moral bozuyor elime vesikalığını verdi pis kadın geldi çocukta problem olabilir diyor bazı şeyler çok kolay geliyor doktorlara o yüzden moralinizi bozmayın Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin... amniyosentez sonucum 2 haftada çıktı pazartesi yaptırdım ertesi günü hızlı test sonucu çıktı hızlı testte 5 tane kromozomu hızlıca tarıyorlar sonra geri kalanına 2 haftada bakıyorlar bilginiz olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…