amniyo sıvısı mı?

luck25

hamurişidelisi
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2015
633
414
25+3 üm ve bir haftadır çamaşırımda sanki altıma kaçırmısım gibi bir ıslaklık oluyor cok akışkan ve renksiz kokusuz.. doktora gittiğimde sormayı unuttum..amniyo sıvısı sızıntısı yaşamış olan biri var mı?

su gibimi kivamlimi?

amniyo sivisi su gibi rengi yok.. ama omudur bilemiyoum.. hamileyken bendede yaslik oluyordu ama amniyo sivisi degildi. bi dr a gidin emin olmk icin

amniyo sivisi su gibi rengi yok.. ama omudur bilemiyoum.. hamileyken bendede yaslik oluyordu ama amniyo sivisi degildi. bi dr a gidin emin olmk icin

peki renksiz kokusuz sanki çok az altına kaçırmış gibi miydi sizin

bazen akinti seklindeydi bazende sadece islaklik.. sen ihmal etme ve dr a danis bakilsin tedbir herzaman iyidir
pazartesi ilk iş gideceğim.çok teşekkürler cevabınız için. inşallah fizyolojik bir akıntıdır:KK43:

bazen akinti seklindeydi bazende sadece islaklik.. sen ihmal etme ve dr a danis bakilsin tedbir herzaman iyidir
pazartesi ilk iş gideceğim.çok teşekkürler cevabınız için. inşallah fizyolojik bir akıntıdır:KK43:

olumlu dusunun hemen kötüye yorumlamayin :) normal gibi bence.. tabi dr lar daha iyi bilir

Canim eger su gibiyse amniyon sivisi olabilir...
Birde asiri sicak oluyor o sivi ilk gebeligimde gece uykumdan uyandirmisti anlamaman imkansiz gibi birsey...
En kotu turnosol kagidiyla anlasilir doktoruna basvurmalisin....
Kayganli bir akintisiyla normal ama hamilelikte cok akinti oluyor...
Bende de genelde beyaz akinti oluyor misal , mantar enfeksiyonu saniyordum doktorum normal dedi :)

Benimde var hamileliimin basindan beri hemde akinti ve hamilelik ulerledikce kivamida yogunlasio cok afedersin. Ama yine de doktoruna danis tabiki tedbir almak iyidir

Birde asiri sicak oluyor o sivi ilk gebeligimde gece uykumdan uyandirmisti anlamaman imkansiz gibi birsey...
Bende de genelde beyaz akinti oluyor misal , mantar enfeksiyonu saniyordum doktorum normal dedi :)

o beyazdan da oluyor onu sormuştum kaşıntı koku olmadığı sürece hormonlardan dolayı o akıntı hamilelik boyunca olucak demişti ama su gbi olan korkuttu beni.. pazartesi gideceğim inşallah amniyo değildir çok kötü senaryolar okudum nette..ama öyle sıcaklık felan hissetmiyorum.wc ye gittiğimde çamaşırım ıslanmıs oluyor sadece

peki sizdeki sonuç ne oldu? amniyo sıvısı aktığında

Canım bol su içince azalıyor. Bende de oluyor. Gebeliğin başından beri... bazen azaliyor bazen de bahsettigin şekilde yoğun geliyor. Bol su içtiğimde azaldığını fark etmiştim ki doktor dediydi bol su ic gebelikte akıntı normal diye

peki sizdeki sonuç ne oldu? amniyo sıvısı aktığında
Canim anlattiklarindan yola cikarak soyluyorum amnyon sivisi degil muhtemelen...
Benim 35 haftamdayken nisanim gelmisti lavabodayken...
Sari jel kivamli birseydi...
Sonrasinda simsicak renksiz sular gelmeye basladi...
Tabi ben lavaboda oldugum icin idrar sanmistim...
Ilk gebeligimdi acemiydim yani...
Gecede simsicak sular gelince amniyon sivisi oldugunu anladm hemen esimi uyandirip hastaneye gittik...
Bebegimin sivisi bitmisti gittigimizde...
Sonrasinda kalp ritimleri yavaslamaya basladigi icin sezeryan oldum....

Canım o sızıntı çoğu zaman akıntı ve idrar kaçırma oluyor. Doktorlar bile test yapmadan, suyunda sızıntı var diyemez. Benzer bir şikayetle gittim acile, test yapıldı akıntı yada idrar kaçırma olabilir dendi.

X