aminosentez bilgisi olanlar lütfen ilgilensin..

ccaaddee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
187
1
slm kızlar bebeğimin ense kalınlığı 2.8 çıktı başka bir doktorda ise 2.5 çıktı ama devamlı kontrollere gittigm doktor yüksek bulduğundan benden amnosentez istedi ve amniosentazinde 200/1 düşük riski varmış.ve ben dün cerrah paşadan 1 ay sonraya randavu aldım yaptıranlar varsa lütfen bana yardımcı olsun çok korkuyorum bebeğimi kaybetmek istemiyorum :Saruboceq:amniosentez olan arkadaşlar varsa lütfen bana yaptrdıkları yeri solesinler ben bağcılarda oturuyorum....:a015::a015:

slm kızlar bebeğimin ense kalınlığı 2.8 çıktı başka bir doktorda ise 2.5 çıktı ama devamlı kontrollere gittigm doktor yüksek bulduğundan benden amnosentez istedi ve amniosentazinde 200/1 düşük riski varmış.ve ben dün cerrah paşadan 1 ay sonraya randavu aldım yaptıranlar varsa lütfen bana yardımcı olsun çok korkuyorum bebeğimi kaybetmek istemiyorum :Saruboceq:amniosentez olan arkadaşlar varsa lütfen bana yaptrdıkları yeri solesinler ben bağcılarda oturuyorum....:a015::a015:

selam canım benim sonuçlarımda çok kötü çıktı. amnio yaptırdım. sonuç 20 haz. gibi çıkacak. amnio evt riskli bir test.fakat doktorun iyiyse korkacak bişey yok. biraz acı oluyor. fakat kan alırken hissedilen acının aynısı. işlemden sonra 30 dak. dinleniyorsun sonra evine. o gün dinlen birşeyin kalmıyor. sonra sonuçları beklerken kafayı yiyecek gibi oluyorsun. ben şu an o safhadayım. bakalım. bekliyoruz. senin ve bebeğin için hayırlısı ne ise o olsun inşallah.

X