Amh

semanur Demir

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2022
145
44
25
Kızlar yaş 22
Amh 6.7
Fsh 5.42
Rahim filmi temiz pco var ama adetlerim düzenli
2 yıl olmak üzere düşünüyoruz gebe kalamıyorum sizce değerlim normal mi lütfen yardımcı olun bu durumu yaşanlar var mı

Başka bi sıkıntı için üye oldum karşıma çıktı sizin konunuz. Ben de pko hastasıydım, ve yıllarca hormon ilaçları insülin direnci düşürücüler kullandım. Aksi gibi zaten bu hastalık kilo kıllanmaydı filan yapıyor. Bunların hepsini unutun. 31 yaşındayım, 28 yaşında evlendim. Evlenene kadar sürekli bir korku vardı olmayacak çocuğum diye ama evlendikten bi ay sonra hamile kaldım şuan yanımında uyuyor oğlum hamd olsun:) Benden size tavsiye; evvela beslenmenizi düzelteceksiniz ben evlenmeden 120 kiloydum 76 a düştüm, tüm değerlerimi düzelttim karatay beslenmesi ile. Bana doktorlarım pko kalıtsal geçmez dediler, ben bi senede kendime çeki düzen verince tanımadığım bir doktora gittim sen pko değilsin dedi. Yani vucud sistemi komple düzeldi. Önce beslenme sonra stresten uzak bi yaşamdan sonra allahın izniyle olacaktır. Bu da size gecenin verdiği güzel bi motive olsun iyi geceler diliyorum 🙂

X