AMH yüksekliği (fikir verin lütfen)

mirasanne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2022
1.334
791
32
Hanımlar, 31 yaşındayım düzenli regl görüyorum 28 günlük. AMH 4.9 çıktı ve çikolata kistlerim var 12.9cm diğerleri 3-4mm lik ve önemsizmiş. Belirsiz infertilite tanısı kondu.

AMH yüksekliği nedeniyle çok yumurtam olduğu için yumurtalar 16/17mm kadar büyüyor.

Nasıl bir yol izlemeliyim? 3 yıldır evliyim 28 Nisan'da kısır olduğumu (doğal yollarla hamile kalamayacağını) öğrendim!!

Devlette hyfosy (exem foam kullanılacak ücretini ben karşılıyorum), bu nasıl bir süreç olur? Yanımda ne götürmeliyim, biri olmalı mı, dönüşte araç sürebilirmiyim?
Sonraki gün ise Histeroskopim var, bu gün için ne tür bir hazırlık yapmalıyım, refakatçim olmalı mı yoksa yine araç sürebilirmiyim ?
Şuan hala ilişki yasak, Bunlar sonrası ilişki ne zaman serbest olacak? tüp bebek yada aşılama ne zaman başlanır yada ne yapılır?

Son düzenleme:
4.9 yüksek mi sayılıyormuş ee benim 11 ideali kaç ki yüksek tanısı konulmus

4.9 yüksek mi sayılıyormuş ee benim 11 ideali kaç ki yüksek tanısı konulmus
Kuzum riskli derecede yükseklik olduğu değil rezervimin fazla aktif olduğunu ve yumurtalarının gelişmediği için bunu söyledi Dr.
Aslında kuzum konuyu eksik açmışım benim sormak istediğim şeyler şunlar
Devlette hyfosy (exem foam kullanılacak ücretini ben karşılıyorum), bu nasıl bir süreç olur? Yanımda ne götürmeliyim, biri olmalı mı, dönüşte araç sürebilirmiyim?
Sonraki gün ise Histeroskopim var, bu gün için ne tür bir hazırlık yapmalıyım, refakatçim olmalı mı yoksa yine araç sürebilirmiyim ?
Şuan hala ilişki yasak, Bunlar sonrası ilişki ne zaman serbest olacak? tüp bebek yada aşılama ne zaman başlanır yada ne yapılır? Lütfen beni aydınlatırmısın bu konularda..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…