Amh seviyem düşük çıktı yardım

yaşına göre çok düşük bir değer. adetin ikinci günü folikül sayımı için muayene olun derim. doktorun sonrası için seni yönlendirir.

profilinizde kart kısmında yazıyor yaşınız.
sonucun 0,467 ama değere bakıp kendini üzme strese sokma dediğim gibi adetin 2. veya 3. günü ultrasonla muayene ol ve gözüken yumurtaları doktorun amh değerine göre yorumlasın.

Çok teşekkür ederim çünkü sonucu gördüğümden beri ağlıyorum

rica ederim. sıkma canını yok yere.
kaç yıllık evlisin ve ne kadardır korunmuyorsun?

klomen, femara kullanıp çatlatma iğnesiyle gebe kalabilirsin. yaşın genç olan yumurtanın kaliteli olma ihtimali yüksek.
1 tanecik kaliteli yumurta gebe kalmaya yeterli tabiki eşinde sorun olmaması şartıyla.

klomen, femara kullanıp çatlatma iğnesiyle gebe kalabilirsin. yaşın genç olan yumurtanın kaliteli olma ihtimali yüksek.
1 tanecik kaliteli yumurta gebe kalmaya yeterli tabiki eşinde sorun olmaması şartıyla.
Eşimde test verdi hiç bir sorun yok çok teşekkür ederim yorumunuza nasıl bu kadar bilgi sahibisiniz bu süreçten mi geçtiniz

Eşimde test verdi hiç bir sorun yok çok teşekkür ederim yorumunuza nasıl bu kadar bilgi sahibisiniz bu süreçten mi geçtiniz
ben de düşük amh ile 1,5 yıldır gebe kalamadım 1 defa kimyasal gebelik geçirdim çünkü yaşım 33 olan yumurtamın kalitesi düşük.
Şuan tüp bebek tedavisi görüyorum.

Beslenmene dikkat et lütfen, arkadaşın dediği gibi kalitesi yüksektir ve kusa sürede sonuç alabilirsin. Naçizane tavsiyem aşılama vb şeylerle zaman kaybetmeden enerjini tüp bebeğe yönelt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…