Menopoz Amh düşüklüğü. Ne kadar vaktim kaldı? ⁉️

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Hangi vitamini kullanıyorsun merak ettim

Canım aynı değerlere sahibiz benim de amh aynı değer de ve eşimin sperm sayısı 6 milyon senin eşinin ne kadar

Oo maşAllah, öncesi ne kadar dı ve nasıl 98 milyon
Önceci ml 14.5 filandı. Sıfır takviye. Keçi boynuzu kürüne başladık on gün valla ben daha çok stres oldum bıraktım kendi haline. 5 6 ay sonra tekrar ölçüldü böyle çıktı. Benim de amh dışında yok bir problem ama olmadı hala bakalım tüp için evrak teslim ettik haber bekliyoruz.

Kaç milyondu yani canım pek bişey anlamadım bende ilk önce eşimin kini öğrendik sonra bana hiçbir sıkıntı yok sende dediler daha beş gün oluyor amh ı öğrenince böyle olduğunu yıkıldım

Yıkılma canım sperm çıkışı varsa ve yumurta varsa olur doğal yoldan. 14.5 milyondu sayısı. Ama ben daha fazla beklemek istemiyorum. Evlilik 3 yılı doldurdu. Bebeyide 1.5 yıldan fazla oldu yapmaya çalışıyom. Yeter bu kadar beklemek inşallah.

İnşAllah canım benim , inşAllah en kısa zaman da güzel haberler alırız Rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun Benim yaşımdan dolayı da daha senin yaşın çok küçük bu ne böyle falan diye beni çok korkuttular

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…