Menopoz Amh düşüklüğü. Ne kadar vaktim kaldı? ⁉️

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Kaç yaşındasınız? Evet amh biraz düşük ama ümitsiz vaka değil. 3 yıllık da evliymişsiniz, ben yerinizde olsam aşılamayla uğraşmam tüp bebek denerim direk.
merhaba ben 2 ay önce bişeyler yaşadım ve 2 aydırda regl günüm tam zamanında oluyor 4 tane test yaptım hepsi negatif çıktı hamile olma ihtimalim var mı sizce? Bir birleşme olmadı sadece sürtünme oldu ve partnerim korunmuştu hem 2 aydırda tam gününde regl oluyorum sizce Bi ihtimal var mıdır hala?

Direkt tüpe nasıl geçildi anlayamadım. Klomen yumurta geliştirici hap sonra çatlatma iğnesi yapılıyo ilişki saati veriliyo ilk basamak bu
Ben devlette tedavi görürken rapor alabilmek için 2 aşılama sonra tüp bebek dediler. Birinci aşılamayi yaptırdım.Hormon iğneleri kullanıp yumurta büyüttüler çatlatma iğnesi sonrası aşılama oldu. klomen gibi bı ilaç kullanmadım. Cok yoğundu aylarca beklettiler bende bıraktım devleti.. özele geçtim. Özeldede ikinci aşılamayı önerdi ama ben yaş gereği beklemek istemedim. Asilamayi zaman kaybı olarak görüyorum. Basarisi çok düşük. Ozel zaten bekletmiyor direk yapıyor tüp bebegi.

Anladım direkt aşılamaya geçilmiş sizde. İnşallah hayırlı sonuçlarınız olur. Yolunuzda kolayca ilerlersiniz.

Anladım direkt aşılamaya geçilmiş sizde. İnşallah hayırlı sonuçlarınız olur. Yolunuzda kolayca ilerlersiniz.
Öncesinde çok bekletildim 6 ay olmayınca gittim bekletip durdular. Bir buçuk yıl olunca artık yaş gereği başlayalım dediler. 32 yaşında olsan daha bekletirdim demişti doktor. 35 yaş sınırmıs.Beklemek çok sıkıcı Aminn Hepimiz ins

Hayır mümkün değil, olsaydı testlerde çıkardı 2 ay geçmiş çünkü.

Geçmiş olsun canım. Benim değerim 0.69 du. Doktorlara kalsa hiç umut vermiyorlar direk tüp bebek diyorlar ama beslenme ne dikkat et. Balık ceviz havuç kabak çekirdeği çok ve düzenli tüket. Benim değerim 1.35 e kadar yükseldi. Sonra hayıt tentürü kullanmaya karar verdim ve şuan çok şükür kendiliğinden hamile kaldım. Şubat ayında tedaviye başlamıştık ama salgın nedeniyle hiç işlem görmeden başlamadan bitmişti tedavi. Yani allahtan ümidini kesme doğal beslenmeyede yönel. İnşallah allahım isteyen herkese nasip eder

Çok teşekkürler. Sağlıkla gelsin minişiniz. 0.63 çıktı yeni sonucum bakalım hayırlısı.

Link paylaşabiliyormuyuz bilmiyorum ama Risk alarak;
Sanırım benzer durumlardasınız ve bu kadın normal yoldan hamile kalmış hemde ikiz. Tamamen doğal şeyler denemiş, bitkisel kürler. Çok inanmam ama denemekten birşey çıkmaz bence.

Rabbim şifasını versin inşallah.

Çok teşekkürler. Sağlıkla gelsin minişiniz. 0.63 çıktı yeni sonucum bakalım hayırlısı.
Amin inşallah. Duanı ve ümidini hep tazele. Allah ne derse o. Ama beslenmene dikkat et. Hayıt bitkisini muhakkak dene. araştır kadınlar için yaratılmış bitki. İnşallah en hayırlı zamanda sende yaşarsın bu mucizeyi

Bu hormon bozukluğuna rağmen gebe kalmış aslında yani bu konuda nasipli. Benim her şey tıkırında çok güzel yumurtam oluyo usgde bi şey çıkmıyo boyut kalite güzel fsh filan da iyi ama amh düşük. Bunun da tamamen genetik olduğunu düşünüyorum. Böyle kürlere hiç ısınamadım bal çörekotu tarçın yapıp o ay ara kanama yaşayınca korktum. Ama hayıt bu aralar kafamı kurcalıyor gibi.
Çok çok teşekkür ederim. Hayıt ısrarla öneriliyor bu ara herkes tarafından. Sanırım bir dahaki reglde denemeyi düşünebilirim.

Saracoglunun ürünleri satilan yerler var. Ben zayıflama çayını almıştım. Çok güzeldi. Gayet de tok tutuyordu. Kuşburnu ve ıhlamur karışık çayını almıştım. Aman canım ot alacaksan öyle yerlerden al.

Dur bakayım belki de gerek kalmaz

İlla faydası vardır bu kadar yorumu olan insan olduğu için ama dediğin gibi bende ısınamadım hiç.
Eğer zaman konusunda tereddütlerin varsa Tüp bebek merkezi araştırabilirsin, ama beklemeye niyetliysen bi süre dene bu tarz şeyleri kalpten inanarak. Gerçekten mucizeler oluyor bu durumlarda

Yok ayol bizim tüp evrakları hazır teslim etmek kaldı girdik bile yola. Ama dediğim hibi o süreç başlayana kadar denemek düşüncesi biraz kafamda belirdi gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…