Menopoz Amh düşüklüğü. Ne kadar vaktim kaldı? ⁉️

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Çok tesekkür ederim inşallah tez zamanda allah bekleyen isteyen herkese hayırlısı ile nasip etsin. Üzüntü çok etkiliyor . Bende öok üzücü bir olay yasamıstım o zaman tek yumurta olmustu. Olumlama yapmak işe yarıyor

Ay olumlama dedin benim ilgi alanım ben harika bir anneyim diyordu benim bir arkadasim

Merhabalar benim lh değerim düşükmüş. Ne yapmam gerekir. Hormon ilaçlarına mi başlatır doktor.

Şuan 28 yaşımda ve sizin durumunuzda olsam, tamamen bu işi kafamdan atar ve kendime 1-2 sene verdim.. ve kendilğinden kesin olurdu...

Şuan 28 yaşımda ve sizin durumunuzda olsam, tamamen bu işi kafamdan atar ve kendime 1-2 sene verdim.. ve kendilğinden kesin olurdu...
Batıdayım 1 2 sene içinde şarka gidicem ve o zaman imkanlarım ne olur bilemiyorum. Ve yeni amh testimde 0.64 çıktı. Yerimde olsaydınız acele ederdiniz siz de

Batıdayım 1 2 sene içinde şarka gidicem ve o zaman imkanlarım ne olur bilemiyorum. Ve yeni amh testimde 0.64 çıktı. Yerimde olsaydınız acele ederdiniz siz de
Bence de acele et tüm imkanları dene. Benim kardeşim hiç bir sorunu olmamasına rağmen tüp bebek yapmıştı. Bir kadının hamile kalması mucize der hep zaten

Eylül de yumurtalarımı dondurcam. Hem kilo vermeliyim hem de hormonlar tam olmali

Ben de 29 olmak üzereyim ama rezervin benimkinden kaç kat fazla. Bence iyi durumun ya. Yaşın da küçük be. Biraz daha araştır bence.
Canım şimdi kardeşimin üniversiteden arkadaşını aradım amh yi sordum. Eğer ulaşım problemi yoksa amh yi aynı gün bir devlet hastanesinde bir de özel merkezde yaptırın sonucları karsilastirin dedi. Belki seninki öyle değildir.

Ben bi devlet bi özelde yaptırdım ikisi de farklı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…