Menopoz Amh düşüklüğü. Ne kadar vaktim kaldı? ⁉️

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Bir de hacamat ve sülük çok önemli dedi. Ama doktora yaptırın dedi. Kardeşim 3. Yü istiyor.

Biliyorum da ne bileyim plasebo olayına çok inanıyorum. Ben şimdi buna inanmadığımdan bana fayda etmez. Sakınca ya da korkudan değil. Mantığıma oturmuyor.
Canım o kirli kan vücudundan gidiyor ya bu bir gerçek plasebo etkisi degil.

Benim de değerim aynı doktorum hiç üstünde durmadı normal dedi, ultrasonda yumurtalar iyi demişti ama 1 yıl once baktirdim amh'a. 1 yilda ne kadar azalır bilginiz var mı acaba??
1.35ten 1.06ya dustu benm 1 yilda ama stresle ilgili olablr. Benim stresli bi donemim oldu..Bi de farkli hastanelerde yaptrdm..

hadi yaaa kimyasal mı yani.. bişey daha sorcam canım adetlerin hep düzenli miydi bir de kaç yumurtan oluşuyodu
Evet canım kimyasal oldu kesr olusmadı
Adetlerim cok düzenliydi. Test yapılana kadar amh düşük oldıgu aklımdan bile gecmezdi.ilk yumurta toplamada4 2.de 1, 3.toplamada 3, 4.toplamada 5 yumurta toplandı

Evet canım kimyasal oldu kesr olusmadı
Adetlerim cok düzenliydi. Test yapılana kadar amh düşük oldıgu aklımdan bile gecmezdi.ilk yumurta toplamada4 2.de 1, 3.toplamada 3, 4.toplamada 5 yumurta toplandı
sonda 5 tane iiyi artmış maşallah ya ama şükür ki şuan hamişsin ne güzel darısı bize inşallah
aynen yaa ben amh bakılmadan önce kötü bi olay oldu ve çok üzülüp ağladım hayatımda ilk defa adetim 15 gün o zaman gecikti ilaçla bi sefer adet oldum ve 3.ye hamile kaldım.ancak son kürtajdan sonra hep gecikti gelmedi ilaç kullanmadan 49. günde 52.günde falan anca oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…