AMH düşük olup hamile kalanlar lütfen yardımcı olun

HiMom

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2021
653
1.122
Cuma günü rahim filmi öncesi birde amh bakalım diyen doktorumun amh 0.22 çıkmış acele etmemiz gerek demesiyle dünyam başıma yıkıldı yaşım henüz 24. 1 senedir çocuk istiyoruz olmuyor. Bu değerlerle hamile kalan var mı başka bir problem yok ama ben bunu istesemde aşamıyorum sürekli ağlıyorum yaşım itibariyle beklemediğim bir durumdu lütfen yaşayanlar yardımcı olabilir mi

Cuma günü rahim filmi öncesi birde amh bakalım diyen doktorumun amh 0.22 çıkmış acele etmemiz gerek demesiyle dünyam başıma yıkıldı yaşım henüz 24. 1 senedir çocuk istiyoruz olmuyor. Bu değerlerle hamile kalan var mı başka bir problem yok ama ben bunu istesemde aşamıyorum sürekli ağlıyorum yaşım itibariyle beklemediğim bir durumdu lütfen yaşayanlar yardımcı olabilir mi
Hemen moralinizi bozmayın diğer degerler normalse yasinizdan ötürü şansınız yüksek. Düzenli adet görüyorsanız klomen femara gibi yumurta geliştirici ilaçlar kullanabilirsiniz doktor kontrolünde. Multivitamin kullanıyor musunuz folik asit içeren? İyi bir doktor bulup yumurta takibi yaptırın, moralinizi yüksek tutun olacak diye düşünün. Benim de amh dusuk yaşım da ileri oldugu halde 38 yaşında kalabildim siz çok daha çabuk hamile kalırsınız

Hemen moralinizi bozmayın diğer degerler normalse yasinizdan ötürü şansınız yüksek. Düzenli adet görüyorsanız klomen femara gibi yumurta geliştirici ilaçlar kullanabilirsiniz doktor kontrolünde. Multivitamin kullanıyor musunuz folik asit içeren? İyi bir doktor bulup yumurta takibi yaptırın, moralinizi yüksek tutun olacak diye düşünün. Benim de amh dusuk yaşım da ileri oldugu halde 38 yaşında kalabildim siz çok daha çabuk hamile kalırsınız
Teşekkür ederim sizde bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Doktor konusunda şansım yaver gitmedi maalesef sürekli sonra konuşuruz diyor hsg sonrası doktor değişikliği yapacağım yorumunuz için teşekkür ederim inşallah bu yaşadığım stresten sonra içim ferahlar

İstanbul’daysanız Kadıköy Medicana Cihan Karadağ’ı araştırın derim. Bir de tedaviye başlamadan en az 1 ay önce prowomen kullanın. Benim amh 0.7. Faydasını gördüm.

İstanbul’daysanız Kadıköy Medicana Cihan Karadağ’ı araştırın derim. Bir de tedaviye başlamadan en az 1 ay önce prowomen kullanın. Benim amh 0.7. Faydasını gördüm.
Teşekkür ederim İstanbul'da degilim ama tedavi için ilk tercih edeceğim şehir olacak teşekkür ederim öneriniz için

bende amh 0.5 ile iki cocuk.saibiyim yas 29 3. 1.5 yildir olmuyor

Merhaba benim amh degerim 0.030 çıktı doktorum tüp bebek önerdi yasimda 24 yani genç yaşlarda yumurtaliklar daha sağlıklı oluyormuş stres bile bazen olmasını engeliyor onun için kafaya takmamaya bakın interneten cok arastirdim degeri 0.001 ile hamile kalan varmıs Rabb'im isteyen herkese versin inşallah

Moralinizi yüksek tutmazsanız zaten baştan 1-0 geride başlarsınız. Artık çok şükür herşeyin mümkün olduğu bir çağdayız. Tüp bebek merkezleri amh 0,1 olanları Bile çocuk sahibi yapıyor instagramda videolarını izliyorum. Yaşınız genç ve herşey mümkün 💙 ilaç kısmını bilmem ama mutlaka sağlıklı beslenmeye yatırım yapın,beslenme standardınızı değiştirerek başlayın ve inanarak tedavi olun,güzel haberler yakında Allahın izniyle 💙

X