Amh değer düşüklüğü ile hamile kalan var mı

idilim21

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2024
30
3
32
Arkadaşlar merhaba 17 Nisan da bütün hormon testlerimi verdim amh 0.411 çıktı denedik tedavi gördük klomen kullandım ama bir türlü işe yaramadı 5 ağustosta tekrar gidip hormon testleri verdim ve amh yine 0.201 e düşmüştü ve infertiliteye yönlendirildim oradaki kadın değerin çok düşük bir daha isteyelim sonra olmadı tüp bebek dedi ne olur durumu benimle aynı olan yazabilir mi acaba cevap verebilir misiniz acil🥲🥲

Bendede aynı sorun var ve gittiğim bazı doktorlar çok negatif dönüş yaptı bu konuda ancak bu durumu yaşayanlar yumurtalarına prp yaptırıyormuş. Şuan görüştüğüm doktor ile bunu denicez yakında. Birde amh degeri reglinin ilk 3 günü ölçülmeliymis sizde o şekilde mi ölçtürdünüz?

Ben regl 4. Günü gitmiştim yapmıştım 10 günde çıkar demişlerdi ama 2 günde çıktı sonuçları 0.201 çıktı rehglim bitti bugün yine gittim tekrar istediler bakalım ne kadar çıkacak

Benimde sonucum dün çıktı amh 0.52 ilk defa ölçüldü süreç nasıl ilerler acaba çok üzgünüm açıkçası düşük diyorlar
Bana da düşük dediler değer için 0.201 olmasına rağmen tekrar ölçüm yaptılar ama Pms dönemimde de değilim hani bakalım sonuca göre cevap verirler ama tüp bebek dedi oradaki kadın 😞

Bana da düşük dediler değer için 0.201 olmasına rağmen tekrar ölçüm yaptılar ama Pms dönemimde de değilim hani bakalım sonuca göre cevap verirler ama tüp bebek dedi oradaki kadın 😞
Reglinin 3. Günü baktılar banada doktor sorunun yok dedi fsh da 7,54 geldi hcg istedi pazartesi regliyken işte oda 2,30 geldi şimdi ne olcak bilmiyorum regli zamanı gel dedi doktorum

Arkadaşlar merhaba 17 Nisan da bütün hormon testlerimi verdim amh 0.411 çıktı denedik tedavi gördük klomen kullandım ama bir türlü işe yaramadı 5 ağustosta tekrar gidip hormon testleri verdim ve amh yine 0.201 e düşmüştü ve infertiliteye yönlendirildim oradaki kadın değerin çok düşük bir daha isteyelim sonra olmadı tüp bebek dedi ne olur durumu benimle aynı olan yazabilir mi acaba cevap verebilir misiniz acil🥲🥲
0.44 amh ile 4 aşılama başarısız oldu. İkinci tüp bebek denememde hamile kalabildim. 🙏🏼

Benim değerimde 0.42 ydi direk tüp Bebek yaptık . Bir çocuğum var şükür . Şimdi ikincisini düşünüyorum yaşım 40 a yakın ümitsiz olma tek embriyo transferi yle hamile kaldım

X