Amh 0.99 çıktı bu değer nedemek

Hormon testinde amh değerim 0.99 çıktı sizce bu kötü bir degermi çok korkuyorum yardmmmmmmmm edin
Lütfen korkmayın stres yapmayın önemli olan ultrasonda bakılan yumurta sayınız ayrıca degeriniz aman aman düşük değil 0.01 ile hamile kalan insanlar var sizinki yeterli bir değer stres en önemli faktör bu süreçte rabbim ol desin yeter içinizi ferah tutun

Yaaa Allah bin kere razi olsun sendennnn bugün ogrendigimden beri icim tuhaf üzgünüm aradtryorum bu yorum bna çok iyi geldi içimm ferahladi biraz:) Allah seninde ne istediğin varsa kabul eder inşallah

Yaaa Allah bin kere razi olsun sendennnn bugün ogrendigimden beri icim tuhaf üzgünüm aradtryorum bu yorum bna çok iyi geldi içimm ferahladi biraz:) Allah seninde ne istediğin varsa kabul eder inşallah
Ne demek üzülmeyin nolur Allah sizden de razı olsun benim 0.22 çıkmıştı yaşım daha 24 neler yaşadım bir ay bir Allah bir ben bilirim olmayacak bile dedim artık sonra ultrasonda baktı başka bir doktor ve amh değerin önemli değil 19 tane yumurtan var dedi o ay 3 tanesi olgunlaştı bile nasip olmadı ama hayırlısı olsun en azından içim rahatlamıştı. Aksine 1 yumurtamda olabilirdi ve hamile de kalabilirdim çünkü böyle çok fazla kadın var 1 yumurta bir sperm yeterli olması için ve doktorunuzu iyi seçin hayatınızı kolaylaştıracak birisi olsun en onemlisi bu kalbinizden geçenler kabul olsun inşallah ne olursa olsun pes etmeyin

Amin insallahhh çok teşekkürler güzel dileklerin için .ya nebileym korktum bende 0.99 görünce kafama taktm cokmu düşük bir değer diye .1 den aşağı olunca üzüldüm inşlh doktor kötü konusmaz . aşılamami tüp mu dyecek acaba

Busracm sen tüp bebek yaptnmı yada aşılama

Benimde 0.799 çıktı amh değerim 1.5 yıldır evliyiz yumurta rezervın az dedı doktor acaba gebelik olurmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…