Amh 0.3 ile hamile kaldım

Merhaba kızlar 24 yaşında 3 yıllık evliyim. 1.5 yıl önce tüm hormon testlerini eşimle birlikte yaptık ve tüm değerlerimiz o kadar normaldi ki amh sonucumu görene kadar. 0.3 ne demek 23 yaşımda ne demek erken menepoza adım adım yürümek bunu öğrenmek beni o kadar üzdü o kadar yıprattıki. Doktorların hepsi tüp bebek yapın diyordu. Allah razı olsun eşimden hiçbir zaman karamsarlığa düşmedi düşürmedi. Yalnızca Allahtan isteyelim eninde sonunda verecek bize diyordu. Adetimin gecikmesiyle hamile kaldığımı öğrendim. Çok şükür rabbime. Özel olarak hiçbir şey yaptığım yoktu çok araştırdım ama amh ı arttırmaya yönelik hiçbirşeyin olmadığını anladım. 1 kere yumurta çatlatma denedim olmadı. Birkaç çay tükettim faydasını görmedim. Çünkü hepimizin unuttuğu Asıl ilacımız ibadetti. İbadet çünkü ol diyince olduran Allah değil miydi? Yalnızca ondan istemeliydik dimi. Eşimle çok şükür ibadetlerimizi her türlü namaz kuran sadaka zekat iyilik eksik etmedik. Yalnızca ondan diledik ve 3 yılın sonunda bizi mükafatlandırdı. O kadar beklenmedik bir anda geldi ki ailecek çok şaşırdık. Allah sağlıklı güler ve güzel yüzlü bir Salih evlat nasip etsin inşallah hepimize. Her kadın anne olmak için yaratılmıştır bunu sakın unutmayın ha 3 ay sonra 30 yıl sonra.
Aslinda 0.3 amh ile zaten hamile kalabilirsiniz, ben 0.1 ile kaldim. Bu kadar mucize yasadiginizi dusunmeyin ve “her kadin anne olmak icin yaratilmistir” gibi asiri kalp kirici buyuk laflar etmeyin. Bu site anne olmak ocin cabalayan bir suru kadinla dolu, bu kadar dusuncesiz olunmaz

Aslinda 0.3 amh ile zaten hamile kalabilirsiniz, ben 0.1 ile kaldim. Bu kadar mucize yasadiginizi dusunmeyin ve “her kadin anne olmak icin yaratilmistir” gibi asiri kalp kirici buyuk laflar etmeyin. Bu site anne olmak ocin cabalayan bir suru kadinla dolu, bu kadar dusuncesiz olunmaz
Size katılıyorum. Kadınlar anne olmak için yaratılmıştır cümlesi biraz yersiz olmuş. Bi kadın anne olmak istemeyebilir ya da istese de çocuğu olmayabilir. Hayatta bi sürü amacımız var üreme makinesi değiliz. Yıl 2023 olmuş hala böyle cümleler kuran kadınlar gördüğümde üzülüyorum. Üstelik genç bi kadın niye tek amacının annelik olduğunu düşünür ki

Size katılıyorum. Kadınlar anne olmak için yaratılmıştır cümlesi biraz yersiz olmuş. Bi kadın anne olmak istemeyebilir ya da istese de çocuğu olmayabilir. Hayatta bi sürü amacımız var üreme makinesi değiliz. Yıl 2023 olmuş hala böyle cümleler kuran kadınlar gördüğümde üzülüyorum. Üstelik genç bi kadın niye tek amacının annelik olduğunu düşünür ki
24 yasinda ve tek amaci uremek, hayatini buna adamis yani 🥹🤦🏼‍♀️

X