Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Ameliyatsız Diri ve İRİ göğüsler!!

haleli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2010
86
0
Estetik ameliyat olmadan, silikon taktırmadan iri ve diri göğüslere sahip olmak isteyen tüm hanımlara duyurlur ! Aşağıda yayınlayacağımız bitkisel tavsiyeler idealinizdeki hacimli göğüslere sahip olmanızı sağlayabilir.

GEREKLİ MALZEMELER :

1/2 lt su,
250 çemen otu filizi,
1 tutam anason,
1 tutam fesleğen,
1 tutam frenk kimyonu,
1 tutam dereotu,
1 tutam rezene,
1 tutam meyan kökü tozu,
1 tutam mercanköşk,
1 tutam limon otu
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Suyun içine tüm malzemleri koyup, kaynatın. soğuduktan sonra, süzün. Elde etiğiniz bitkisel karışımdan, sabah akşam 1 bardak için. Sade olarak içemiyorsanız, limon ve bal ile tatlandırarak içiniz.Bu bitkisel çayın dışında, dahili ve harici olarak uygulayabileceğiniz yöntemler ;

Portakal Yağı ; Cildinizi sıkılaştıracağından masaj yaparak cildinize uygulayın.
Mersin Yağı ; Adale kuvvetlendiricidir, masajla göğüslere uygulandığında göğüslerde sertleşme ve büyüme sağlar.
Çörek Otu Yağı ve Rezene Çayı ;Göğüslerdeki hormon salgılamasını artırarak, göğüslerin büyümesini sağlar. 1 fincan rezeneye 5 damla dökerek kullanabilirsiniz.

rezeneye çörekotu damlatmak işe yarıyo galiba başka bi yerde okumuştum.. çemen bide kimyonda yurtdışında çok kullanılıyo göğüs büyütücü bitkisel karışımlarda.. bide saw palmettoyla yam kökü.

hayır sevgili arkadaslar kullanmadım daha.neler yaptıgımı daha 3 gün oldu ama göğüs büyütme die konu başlıgı altında paylastım....sevgili tarcın kokusu sen göğüslerini büyütmüsmüydün baska bi üyeyle mi karıstırıyorum?

2 cm büyüttüm ben 20 gündür hayıt içiyorum yağlarlada msj yapıyorum

Hadi yaa?2 cm. süper!Hayıt suyunu görmüştüm.Aktarda vardı.1 lt.lik şişedeydi.Sen nasıl kullanıyorsun detaylı anlatırmısın?Rezeneyi ben de içemiyorum,üstelik kızımı sütten keseli 2,5 yıl oldu hala 2 gün rezene içeyim,göğsümden süt geliyor!!!

2,5-3 cme yaklaştı benim ilk başladığımda 81 cm di şimdi 83,5-84 arasında :nazar:gevşek bıraksam 84 e çıkıyo. ben tohumunu içiyorum nadirem. rezene de faydalı ama benim midemi bulandırdı bi kez denedim kokusuda felaket.. 2-3 cm gözle görülür bi fark yapmıyo dolgunluk veriyo sadece.. ama 2 gündür göğüslerimin ortası toplanmaya başladı gibi. günde 3 kez içiyorum hayıtı. eğer almayı düşünüyosan suyunu değil tohumunu al bence. kullanan herkes tohumunu kullanıyo. ezip 1 tatlı kaşığı ekleyip 5-10 dk demlendirip içiyorum. içinede çörekotu yağı damlatıyorum. aktardan aldığım göğüs büyütücü bi yağlada masaj yapıyorum.

X