Ameliyat sonrası şişlikler :s :s

selo1

Guru
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2010
50
0
ya kızlar ben ameliyat olalı 1 ay oldu tam .. ameliyat olan tecrübeli çok arkadaş var rica etsem bu kaş altı sağ sol yanakların burunla kesiştiği ve burun sırtı şişmesi sorunu yaşyan varmı bi yardımcı olsanız :/ ameliyattan önce gözlükler tam oturmazdı şimdide oturmuyo :KK43: vala doktor araştırma fiyat araştırma para bulma ameliyat olma tamponların cıkması v.s streslerden sonra bide şimdi bu ameliyat sonrası stresini yaşıyorum sanırım herkez yaşıyo bunu ..

canım o şişliğin ben sana diyim 3 aya iner 6 aya rahatlarsın sonrasıda ufakk inmelerle şekil ortaya çıkıyor 1 seneye

yana doğruuu geniş durur şimdiii incek onlarrr merk etmeee benm 6 ay olduu çokkkkkkkkk yavaşta olsaa şekllenip inio bişiler oluoo

Pink burnunun değiştiğini farketmen sevindirici..umarım daha çok memnun kalırsın, değiştikçe burnun hoşuna gitmeye başlar ve revizyon düşüncesi uçar gider :KK66:

ya bu herkezdemi oluyo ya :) benmde ucup gidicekmi acaba rezizyon isteği :)
bu kaş altı kanatlar törpüleme oluyomu sonradan ? 1 ay oldu olalı :)

bi sabah kalkıyorum sol taraf daha şiş bi sabah kalkıyorum sağ taraf şiş burnun yanlara doğru genişlemiş durması cabası :):):) ucu taş gibi o ayrı bi dert. yorulunca bütün yüzüm heleki dudaklarımın botokslu gibi olması ayrı bi dert burun sırtı ve kaş ortası kendi çapında hala ödemli ..bunlara kafanı takarsan ameliyat ızdırap oluyor henüz 1 ay çokta yeni ..sakinliğini koruyup sonucu beklemeye çalış .aynaya bak her nekadar şiş olsada eski burnumdan çok daha güzel diyerek moral ver kendine ben öyle yapıyorum :):):):):)

bi sabah kalkıyorum sol taraf daha şiş bi sabah kalkıyorum sağ taraf şiş burnun yanlara doğru genişlemiş durması cabası :):):) ucu taş gibi o ayrı bi dert. yorulunca bütün yüzüm heleki dudaklarımın botokslu gibi olması ayrı bi dert burun sırtı ve kaş ortası kendi çapında hala ödemli ..bunlara kafanı takarsan ameliyat ızdırap oluyor henüz 1 ay çokta yeni ..sakinliğini koruyup sonucu beklemeye çalış .aynaya bak her nekadar şiş olsada eski burnumdan çok daha güzel diyerek moral ver kendine ben öyle yapıyorum :):):):):)

Ayni seyleri bende malesef ki yasiyorum, su son iki gundurde bende bir felaket sisme var:KK43:( inmesi gereken yerde sisiyorum sanki gun gectikce:KK43:( bende nerdeyse 1 aylikim sabir sabir sabir

melidecim selamlar. şişliklerim inmedi hala demişsin. peki buz koymayı denedinmi. belki koysan biraz daha iyi olur.

melidecim selamlar. şişliklerim inmedi hala demişsin. peki buz koymayı denedinmi. belki koysan biraz daha iyi olur.

Merhaba Zeynepcim, ilk 10 gun surekli buz uygulamasi yaptim ama 10 gunden sonra baya bi azalttim ister istemez. Yok ya sisliklerim bir gun iyi diyorum ama ertesi gun tekrar baya bir belirgin sislik oluyor beni tanimayanlar birsey anlamiyorlar cok sukur ama taniyanlar soyluyor yuzun baya sis daha diye:KK43:(

Bu arada senin buyuk gune sayili saatler kaldi cnm, dualarim seninle cnm hic korkma doktor sana sakinlestirici verdigi an kendini super hissedeceksin:)) Kendini iyi hissetdigin zaman yaz olur mu ben olurum simdi meraktan:))

ben hıc buz uygulaması yapmadım hastanede de yapmadılar.zaten gerekte olmadı benım yuzum cok şişmedi hatta morarma bıle cok cok az oldu.. ya benım bunyemden yada doktorun elının hafıflğınden sanırım:) cok rahat gecırdım ben ameliyat sonrasını.

ben hıc buz uygulaması yapmadım hastanede de yapmadılar.zaten gerekte olmadı benım yuzum cok şişmedi hatta morarma bıle cok cok az oldu.. ya benım bunyemden yada doktorun elının hafıflğınden sanırım:) cok rahat gecırdım ben ameliyat sonrasını.

Evet ne guzel gercekten cok sanslisin, ben bunyeden diye dusunuyorum cunku benim normalde de sabahlari kalktigimda yuzum sis oluyordu hele de cok uyuduysam:KK43:

bunca sene boşa beklemişim dıyorum :) yüz göz şişecek korkusundan hep ileriye ertelıyodum bılseydım bunyem kuvvetlı hemen olurdum..herkeste cok şaşırdı kocaman şişmiş bir yüz beklıyorlardı ama Allaha sukur öle olmadı. anestezi doktorlarında bu işte buyuk katkıları var.

bende ameliyat oldum bugün 9.günüm çok az bi sarılık kaldı ama şişlikler çok gıcık :KK43: bide sizde de oldumu bilmiyorum dudağımla burnum arası çok sert yine yumuşadı ama gülerken sert olduunu hissediyorum.

bende ameliyat oldum bugün 9.günüm çok az bi sarılık kaldı ama şişlikler çok gıcık :KK43: bide sizde de oldumu bilmiyorum dudağımla burnum arası çok sert yine yumuşadı ama gülerken sert olduunu hissediyorum.

Gecmis olsun cnm insallah seninde istedigin gibi bir burnun olmustur, evet cok dogru dudakla burun arasi cok sert oluyor ama sen daha cok yenisin zamanlan iylesir. Ben suan nerdeyse 1 aylikim anca kendine geliyor ve tam gecmis degil daha. Gulerken mesela eski gulusunu bulamiyorsun o da cok normalmis malesef:KK43:(

Gecmis olsun cnm insallah seninde istedigin gibi bir burnun olmustur, evet cok dogru dudakla burun arasi cok sert oluyor ama sen daha cok yenisin zamanlan iylesir. Ben suan nerdeyse 1 aylikim anca kendine geliyor ve tam gecmis degil daha. Gulerken mesela eski gulusunu bulamiyorsun o da cok normalmis malesef:KK43:(

selam melidecim,
doktor eski gülüsüne ne zaman kavusursun dedi ?

X