Ameliyat oluyorum

samsunebru

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2013
65
5
Herkese selam dostlar. uzun zamandır siteye giremedim sebebi ise girişte sürekli sorun yaşıyor olmamdı neyse lafı fazla uzatmadan konuma geleyim. daha evvelden yazılarımı takip edenler hatirliycaklardır, Üstgözkapagı esttigi istiyordum bu sepeple samsun merkezde doktor arayışına girmiştim yaklaşık 3aydır doktor aradım coguyla görüşmelerim oldu ve en sonunda doktorumu buldum fakülteden Yrd Doc.Dr ismail küçüker

Bu forumdada isimleri gecen bazı doktorlarlada yüzyüze görüşmelerim oldu,lakin hiç biri beni tatmin etmedi tam anlamıyla güven vermedi Aslında fakülteye giderkende pek umutlu deyildim ama muane sırası bana gelinde önce asistan alper beyle ön görüşme yaptık daha sora doktor beyle görüştüm kendisi beni sabırla dinledi bana bilgisayarından ameliyat ettigi hastaların ilk ve son halini gösterdi resmimi cekti burun tasarımı yaptık, ve ismail kücüker,in benim için en dogru doktor olduguna gönül rahatlıgıyla karar verdim okadar memnun kaldımki burun ameliyatına hastalarını görünce karar verdim,yarında kısmetse Ameliyatımı oluyorum gelişmeleri buraya yazarım ben cok pinpirikli kılı kırk yaran bir insanım o yüzden cok araştırdım samsunda degerli dr ismailkücüker de kara kıldım inşallah sonucta güzel olur bana dua edin görüşmek dilegiyle.

Son düzenleme:
Canım evet ameliyat oldum özür dilerim uzun zamandır siteye girmemiştim yeni gördüm mesajını burnumdaki kemigi düzeltirdim aynı andada göz kapagı esteigi yaptırdım üst göz kapagı.

Canım evet ameliyat oldum özür dilerim uzun zamandır siteye girmemiştim yeni gördüm mesajını burnumdaki kemigi düzeltirdim aynı andada göz kapagı esteigi yaptırdım üst göz kapagı.

Gecmis olsun uzun zaman olmus sanirim ameliyat süreclerini bizlerle paylasirmisiniz acaba ?
Bende üst göz kapagi estetigi istiyorum yaz aylarinda
Sizin vereceginiz bilgiler cok degerli

Gecmis olsun uzun zaman olmus sanirim ameliyat süreclerini bizlerle paylasirmisiniz acaba ?
Bende üst göz kapagi estetigi istiyorum yaz aylarinda
Sizin vereceginiz bilgiler cok degerli
Sagolun, evet ben ameliyat olalı 10 ay oldu, kısaca özetleyim burnumun üzerinde kemik vardı onu aldırdım, burun estetigi ve aynı anda üst göz kapagı estetigi yaptırdım, ameliyatımın 3.50 dakka kadar sürdü benin burnumun içinde nefes alma sorunumda oldugu için burnum ugraştrımış doktorumu burnumu yapınca aynı anda üst göz kapagındaki fazla deriyide aldırdım,ameliyattan cıktım gözlerimin üzrinde ince bir bant vardı ve pomat sürmüşlerdi gözlerimi önce acamadım burnum zaten sargılıydı haffi agrım vardı, ama agrı kesicilerle idare ettim ameliyat sonrası hemen ayaklandım, lavoboma gittim yemegimi yedim ,yalnız burun ve göz esteitgi aynı anada olunca morluklarım cok fazlaydı 15 gün hep yüzüme buz uyguladım 15gün sora göz kapagımdaki burnumdaki dikişler ve alcı alında, 15gün sora şişlik morluta kalmadı şuan burnum cok dogal estetik oldugu belli bile deyil üst göz kapagıma hafif dikiş izleri kaldı onada zamanla gecer diyorlar siz sadece üst göz kapagı estetigi yaptırcaksanız cok rahat agrı sızı yok 15gündede tamamen iyleşiyor zaten şimdilik bukadar sorunuz varsa cevaplarım. en önemli tavsiyem doktorunuzu cok iyi secin.

Sagolun, evet ben ameliyat olalı 10 ay oldu, kısaca özetleyim burnumun üzerinde kemik vardı onu aldırdım, burun estetigi ve aynı anda üst göz kapagı estetigi yaptırdım, ameliyatımın 3.50 dakka kadar sürdü benin burnumun içinde nefes alma sorunumda oldugu için burnum ugraştrımış doktorumu burnumu yapınca aynı anda üst göz kapagındaki fazla deriyide aldırdım,ameliyattan cıktım gözlerimin üzrinde ince bir bant vardı ve pomat sürmüşlerdi gözlerimi önce acamadım burnum zaten sargılıydı haffi agrım vardı, ama agrı kesicilerle idare ettim ameliyat sonrası hemen ayaklandım, lavoboma gittim yemegimi yedim ,yalnız burun ve göz esteitgi aynı anada olunca morluklarım cok fazlaydı 15 gün hep yüzüme buz uyguladım 15gün sora göz kapagımdaki burnumdaki dikişler ve alcı alında, 15gün sora şişlik morluta kalmadı şuan burnum cok dogal estetik oldugu belli bile deyil üst göz kapagıma hafif dikiş izleri kaldı onada zamanla gecer diyorlar siz sadece üst göz kapagı estetigi yaptırcaksanız cok rahat agrı sızı yok 15gündede tamamen iyleşiyor zaten şimdilik bukadar sorunuz varsa cevaplarım. en önemli tavsiyem doktorunuzu cok iyi secin.

ismail kücüker e ameliyat oldunuz sanirim nasil memnunmusunuz bende kendisine olmak istiyorum bugün mail attim cevabini bekliyorum doktorun lutfen cevap verirseniz sevinirim 6 aydir doktor aramaktan helak oldum umarim dogru doktora karar vermisimdir

X