Ameliyat oluyorum :)

perna canım tam nefes almak istiyorsan o sana verilen deniz suyunu tamponlardan sonra burun yolu ile yutacaksın kurumayı önlüyor. ben bizzat doktora sordum :)
Bu arada benim ilk alçım bugün değişti burnuşumun şekli süper güzel. kaydirigubbakcemile3 ondan daha güzel cipcici bir doktora sahibim ben doktoruma hayran oldum. pazartesi bu alçıda çıkacak bandaj kalacak .... çok mutluyum ... sempatiksalakcinni

tatlımmm hadi hayırlıı olsun:)msnye gelseneeeeeeee:)

canımm yutuyorum da , minicik bi delik var işte, hemen kapanıyo :) ama olsun alıştım artık :)

benim de bugün alçım değişti ve gördüm burnumu :) umduğumdan çok çok daha düzgündü şükürler olsun :Saruboceq: senin de memnun olmana çok sevindim tatlım, pazartesi muhtemelen karşılaşırız hastanede.. :içelim:

geçmişş olsunnnnnnnn burnuşlarınızı begenmenize cok sevindimmm ...inşallah şisler inincede bi sorun olmaz

tşkederimmm seviyorumseni:) Perna canım evet muhtemelen karşılaşırız. benim mesaj sayım daha 50 olmadığı için özel mesaj yazamıyorum perna canım . bana msn adresini sakıncası yoksa özel mesaj olarak yazar mısın :)

evet çok şanslı olduguma bende inanıyorum. öncelikle KK ye üye olup sizleri tanımak, daha sonra Bilge Bey gibi bir doktora sahip olmak benim en büyük şansım....:)
Bu arada kıslar ben ameliyattan sonra bir tane ağrı kesici içmedim ve buna kimse inanmıyor :) kaydirigubbakcemile3

canım benim mutlu olmana çok sevindim.Doktorumuzun süper olduğunu sizin burunlarla da bir kez daha ıspatlayacağız kızlar.Harika olacaksınız buna inanıyorum.Sen ve pernayı sabırsızlıkla bekliyorum.Fotolarınızı çabuk ekleyin olur mu.meraktan çatlayacam neredeyse:))Bu arada benimde hiç baş ağrım olmamıştı.doktorun asistanları bile şaşırmıştı:))demekki canım senle benim bünyem aynı.Şanslıyız bu konuda.hadi hayırlı olsun bakalım.öptüm seni..:)

asilem44 canım vallahi doktorumuz süperr oh oh.. ayhh ben hayran oldum zaten. :kedi: Bir kere çok sempatik.. Banada doktorcugum dedi biraz uzun sürebilir senin iyileşme süren ucu çok etliymiş burnumun :) ama olsun sonuç önemli :))) hem belki daha çoook doktora gider Doktorcugumu daha çooook görürüm kaydirigubbakcemile3 ...
Evet biz bu burunlarla çok can yakacaz asilemcim :) vallahi benim şimdiden ruhum değişti insanın kendine daha bir öz güveni oluyor. Pazartesi resimlerimizle geliyorussss az kaldı :)

sempatikliği konusunda seninle hemfikirim canım:))gerçekten de çok tatlı.Bişey soracam sana canım:Sen bahsettin mi bu siteden ona?Ben söylemiştim herkesin bu siteden birbiriyle deneyimlerini paylaştığını.Kendisinin de bu ara meşhur olduğunu fark etmişmidir acaba:))çok merak ediyorum biliyor mu acaba bu kadar tanındığını.

evet canım bahsettim. biliyor hatta dediki ulusal bir tv den daha yaygın :) Zaten benim ameliyat oldugum hafta 3 kişi elazığdan gelmiş ( ben elazığlı değilim sadece burada okuyorum ) . 3 de sanırım buradan perna ve ben buradan diğer kişiyi bilmiyorum :) benim kuzenimin arkadaşı var onunda yüz hatlarında doğuştan sorun var yarında o gidecek .. bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…