Ameliyat oluyorum :)

Knetra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2010
34
0
lülülülülülü Evet arkadaşlar bugün sonunda Bilge Bey ile görüştüm. ayh ne kadar kalabalıktı.Nemin dediği gibi bir çok kişi ile tanıştım ameliyatları gayet başarılıydı. VEEEEEEEEE BENDE 9 HAZİRANDA AMELİYAT OLUYORUM ..... Arkadaşlar desteklerinizi bekliyorum. Hem korku hem heyecan çok karışık bir duyguuuuu ..... :bbo:

şimdiden hayırlı olsun bılge beyden harıka bır burun daha gelıyor..:teytey: ameliyattan hıc korkma aslından hıcbıseye ıcın endıselenmene gerek yok zaten cokguzel bır burnun olucak inş:)

hayırlı olsun. inşallah istediğin gibi olur.. bu mutluluğu, güveni sende yaşarsın dualrım seninle.

hic korkma, bilge bey harika burunlar yapiyor bana bir fiyat verseydi hollandadan vallaha malatyaya gidecegim. Cunki onun cok guzel burunlar yaptigini biliyorum bana tasarim bile yapmasi gerekmez gordugum burunlarin hepsi guzeldi benim begendigim tarzlardan kalkik ve ufak:))) yani canim hic korkma bu doktor super keske senin yerine ben gidebilseydim ona. hadi bakalim hayirlisi olsun paylasimlarini ve resimlerini dort gozle bekliyoruz

Öncelikle çok şanslıymış
doğru bi seçim
daha 1 hafta var ama şimdiden geçmiş olsun

canim sevindim senin adina ins istedigin buruna kavusursun darisi bana....:smiley-cool:

Tşkederim arkadaşlar. Ameliyattan biraz korkum vardı . ama sizin destekleriniz ile bunuda atlatıyorum.  HAstanede gördüğüm hastalarda gerçekten Bilge Bey'in yaptığı ameliyatlar çok başarılıydı. ınş benimde öyler olur.. darısı olmayan arkadaşlarımın başına diyorum şimdiden... Cuma günü gidip tahlillerimi yaptıracam. az kaldı. Günler geçmek bilmiyor. Sanki bu kadar yıl bu burunla yaşayan ben değildim

hadi bakalım fındık burunlular ordusuna bi kişi daha katılıyor süperrr...hiç korkma canım göz açıp kapayıncaya kadar geciyor zaman iyileşir toparlar fındık burnunla salınırsın ortalıkta :):)

Seviyorumseni :) saol canım. evet ilk işim büssürü sempatiksalakcinni yan profil resimleri çektirmek olacak. salını salını gezecem :)

Bende 17 haziranda olucam ameliyat Bilge beye opuyorumnanaktan Seninda güzel burnunu görürüz inş burda gaza gelirim bende gitmek için kaydirigubbakcemile5

canım şimdiden sanada geçmiş olsun. ınş iyi geçerde ameliyatım sanada banada moral olur :) fındık burunlarımızla salını salını gezeriz....

umarım istediğiniz burunlara kavusursunuz kızlarrrrrrrrr ve bizde mutlu oluruzzzzzzzz

cnmm hayırlıı olsun gecen gün telde rahat konuşamadım dışardaydım diyeee bugun arıycam seni daha uzun konuşurus:)
inşş iyi olcak cnm hiç düşünmee kötü bşy:)

sağol nem evet müsait olunca haber verde uzun uzun konuşalım ameliyattan önce. zaten bana kalsa hayatta olmazdım. sizi tanıdımda gaza geldim. :)

Bilge beye burun ameliyatı olmak isteyip de sağlık güvencesi olmayanlar için bu sorum acaba kendisi ortalama ne kadara burun ameliyatı yapıyordur?

Bilge beye burun ameliyatı olmak isteyip de sağlık güvencesi olmayanlar için bu sorum acaba kendisi ortalama ne kadara burun ameliyatı yapıyordur?

cnmmm ortalarama 1000 tl ile 2000 tl arasında...en fazla 3000 tl ..saglık güvencesi olmayanlar için böle dedi doktor:)burnuna yapılcak işleme çok baglı az işlem olusa en az miktarda alıyorrr..çok işlem varsa taş çatlasınnn 3000 tl demişti doktor:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…